https://www.instagram.com/mervekaykisizofficial/
https://www.instagram.com/vatan_oto_garage/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
04:53
Öğle
13:05
İkindi
16:44
Akşam
19:38
Yatsı
21:01

Ayhan Sefer Üstün Davutoğlu'nun iftar programına katıldı

Yeni parti kuracağı iddia edilen Ahmet Davutoğlu, ikinci iftar buluşmasını Ankara Dostları ile yaptı. İftar programında kendisine destek veren isimler yer alırken, Ayhan Sefer Üstün'ünde iftar programına katılıp ön masalarda oturması dikkatlerden kaçmadı.

Haberler/SİYASET
22.05.2019
Haberi Yazdır
Ayhan Sefer Üstün Davutoğlu'nun iftar programına katıldı

Yeni parti kurmaya hazırlandığı bir süredir konuşulan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, KONSİAD’ın iftarından sonra ikinci buluşmasını Ankara Dostları ile yaptı.

AYHAN SEFER ÜSTÜN'DE KATILDI
Düzenlenen iftarda Ahmet Davutoğlu'na destek veren ve birlikte hareket edecek olan isimler yer alırken, Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen ve kurulacak olan yeni partinin kurucu üye listesinde olduğu konuşulan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün'de bu iftara katıldı.

KONUŞMAKTAN KORKMAYIN
Geçtiğimiz haftalarda YSK'nın İstanbul seçimlerinin yenilenme kararını eleştirerek, AK Parti'nin şimşeklerini üzerine çeken Ahmet Davutoğlu, Ankara Dostları Platformu'nun iftarında konuşma yaparken, Ayhan Sefer Üstün'ün Davutoğlu'nun iftar masasında oturması dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Üstün, katıldığı iftarla ilgili sosyal medya hesabından bir haber paylaşarak "Davutoğlu, Ankara Dostları ile buluştu: Ümidi kaybedenin yarını olmaz, konuşmaktan korkmayın" notunu düştü.

ÜMİDİNİ KAYBEDENİN YARINI OLMAZ
Ahmet Davutoğlu, iftar sonrasında yaptığı konuşmada ‘dostluğu’ anlatırken, ”Son zamanlarda zor bulunan bir değer’’ sözleriyle tarif etti. "Her şey kaybedilir, yeniden kazanılır. İktidar kaybedilir yeniden kazanılır" diyen Davutoğlu, Ankara Dostları’na "Ümidi kaybedenin yarını olmaz.Konuşmaktan korkmayın." ifadelerini kullanarak seslendi

Önerilen Haberler


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın