Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
03:24
Öğle
13:07
İkindi
17:06
Akşam
20:41
Yatsı
22:31

Arifiye Zabıtasından Fırın Denetimi

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde faaliyet gösteren ekmek fırınlarında ki kontrol ve denetimlerini aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.

Haberler/GÜNCEL
06.04.2022
Haberi Yazdır
Arifiye Zabıtasından Fırın Denetimi

Ramazan Ayı’nda vatandaşların sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretilen ürünleri tüketmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırınlarda ekmek ve pidelerin etiket ve gramaj kontrolleri yapılıyor. Görülen eksikliklerin giderilmesi açısından iş yeri sahiplerine gerekli uyarılar yapılıyor.

 

VATANDAŞIN ENDİŞESİ YOK OLUYOR
Ramazan Ayı’nın ilçede sorunsuz bir şekilde geçmesi açısından denetimlerin devam ettiğini ifade eden Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, “İnsan odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde halkımızın hijyenik ortamlarda üretilmiş, gramaj kurallarına uygun ekmek, pide ve diğer unlu mamulleri tüketebilmesi amacıyla fırınlarımızı sık sık denetliyoruz.. Özellikle gıda maddeleri konusunda vatandaşların endişelerinin ortadan kalkması amacıyla denetimlerimiz aralıksız olarak devam edecek” dedi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın