Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:39
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

AK gençliğe güveniyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu ve yönetimini misafir etti

Haberler/YAŞAM
04.01.2013
Haberi Yazdır
AK gençliğe güveniyoruz
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu ve yönetimini misafir etti. Başkan Toçoğlu, “Gençlerimiz, kurulduğu günden günümüze kadar partimizin önemli bir dinamiği olmuştur. Gençlerimizin partisel faaliyetlerle birlikte gençliğimize ve şehrimizin sosyal hayatına katkı sağlayacak projelere imza atacaklarından şüphemiz yok. AK Gençliğe güveniyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Allah utandırmasın” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, görevine yeni seçilen AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu ve yönetimini misafir etti. Mehmet Keçeoğlu’nu yeni yönetimiyle birlikte misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Gençlik Kolları Başkanımız Mehmet Bey’in şahsında görevlerine yeni seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Ülkemizin hangi dönemlerden geçtiğini ve günümüze kadar hangi zorlukların yaşandığını çok iyi biliyoruz. Gençlerimiz, partimizin her zaman önemli bir dinamiği olmuştur. Gençlerimizin partisel faaliyetlerle birlikte gençliğimize ve şehrimizin sosyal hayatına katkı sağlayacak projelere imza atacaklarından şüphemiz yok. AK Gençliğe güveniyor, yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yaptığınız çalışmalara destek vereceğiz. Allah utandırmasın.” ifadelerini kullandı.

BÜYÜK İŞLERE İMZA ATILIYOR

Yeni yönetimleriyle ilk ziyaretlerini Başkan Zeki Toçoğlu’na gerçekleştirdiklerini belirten Mehmet Keçeoğlu, sorumluluklarının bilincinde olduklarını ve daha çok çalışacaklarını söyledi. Keçeoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman yanımızda oldu, bize destek verdi. Önümüzdeki seçimlerde bize, ilk kez oy kullanacak arkadaşlarımıza sizlerin başarılarını anlatma noktasında, büyük görevler düşüyor. Hizmet Dolu 1364 gün toplantısında Büyükşehir Belediye Başkanımızın ifade ettiği başarıların hepsini anlatmamız gerekiyor. Çok güzel ve büyük işlere imza atılıyor. Şükür ki artık bir işe başlanacak denildiğinde, o işin biteceğini bilen bir Türkiye’deyiz, Sakarya’dayız. Bu, biz gençler için gurur verici. Büyükşehir Belediye Başkanımıza bize verdiği destekten ötürü çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, konuşmaların ardından gençlerle sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın