https://www.instagram.com/mervekaykisizofficial/
https://www.instagram.com/vatan_oto_garage/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 23° Adapazarı
Sabah
04:53
Öğle
13:05
İkindi
16:44
Akşam
19:38
Yatsı
21:01

Ahmet Davutoğlu Sakaryaspor maçını izledi

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu bir davet üzerine geldiği Serdivan'da şehir protokolüyle bir araya geldi.

Haberler/GÜNCEL
04.03.2018
Haberi Yazdır
Ahmet Davutoğlu Sakaryaspor maçını izledi

İlk olarak sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle yemekte bir araya gelen Eski Başbakan/Konya Milletvekili Davutoğlu, STK’ların şehirdeki faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra il protokolü ile birlikte Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta bulunan Sakaryaspor'un Şanlıurfaspor ile Yeni Atatürk Stadyumu'nda oynadığı maçı izleyen eski Başbakan/Konya Milletvekili Davutoğlu’na Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun yanı sıra; Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve Ak Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ile sendika başkanları da eşlik etti.

Sakaryaspor Kulübü Başkanı İsmail Gürses’ten takımın son durumu hakkında bilgiler alan eski Başbakan/Konya Milletvekili Davutoğlu, maçın ilk yarısı tamamlandıktan sonra Sakarya Valiliğine geçti.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, il protokolü ile birlikte Valilik makamında ağırladığı eski Başbakan/Konya Milletvekili Davutoğlu’na, ilimiz hakkında bilgiler verdi. Valilik Şeref Defterini imzalayan eski Başbakan/Konya Milletvekili Davutoğlu, misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek Sakarya’nın gerçekten bir huzur şehri olduğunu da ifade etti.

Son olarak Akyazı/Kuzuluk’ta Anadolu Öğrenci Birliği tarafından düzenlenen “Bugünü Konuşmak” programına katılan eski Başbakan/Konya Milletvekili Davutoğlu, daha sonra ilimizden ayrıldı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın