https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 29° Adapazarı
Sabah
03:20
Öğle
13:04
İkindi
17:03
Akşam
20:39
Yatsı
22:29
http://sakaryaradyomega.com/

Zafer Büyü Kanal Tek'e veda etti

Kanal TEK'in Genel Müdürü Zafer Büyü, kuruluş işlemlerinin tamamlanmasının ardından televizyona veda etti ve teşekkür mesajı yayınladı

Haberler/GÜNCEL
03.10.2018
Haberi Yazdır
Zafer Büyü Kanal Tek'e veda etti

İŞTE O AÇIKLAMA;

Bundan 3 ay önce ilimizde eksikliği hissedilen uydudan yayın yapan bir televizyon kanalı kazandırmak üzere yola çıktık.Ve kısa sürede kurulum işlemlerini tamamlayarak kentimizi ilk uydu televizyonu ile buluşturmanın heyecanını yaşadık.

Sakarya'mızın kanalı olan Kanal TEK ile büyük bir hasreti gidermenin, bir ilki başarmanın, kentimizi kaliteli yayıncılıkla tanıştırmanın haklı gururunu ve tatlı bir telaş yaşadık.

Bu emeklerin sonucunda bugün Sakarya’da yayın yapan Kanal Tek, artık bu şehrin sesi oldu.

Ulusal ve yerel bazda radyo-televizyon-internet yayıncılığının mesleki örgütlerinde görev yapan biri olarak, yayıncılık sektörünün önde gelen isimlerinin Sakarya’ya ve televizyonumuza bakış açısı şahsım adına büyük bir kazanç olmuştur.

Kuruluş süreci tamamlanan Kanal TEK’in, kısa süre içinde içerik ve yayınlarıyla zenginleşeceğinden hiç kuşkum yoktur. Kuruluş sürecini tamamlayarak, görevimizin sona erdiği Kanal TEK’e bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim.

Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyerek yanımızda olan dostlarımıza, büyüklerimize ve manevi desteklerini hiç esirgemeyen medyamızın güzide temsilcilerine şükranlarımı sunarım.

Sivil toplum kuruluşlarımızın değerli temsilcilerine, siyasilere, belediye başkanlarımıza, muhtarlarımıza ve değerli protokol mensuplarına ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla,

Zafer BÜYÜ

 

 

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın