Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 22° Adapazarı
Sabah
05:35
Öğle
13:12
İkindi
16:34
Akşam
19:14
Yatsı
20:33
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15
https://www.littlecaesars.com.tr/

Yeşilay CHP ve MHP'yi es geçti

Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Büyük Millet Meclisinde AK Parti Sakarya Milletvekillerini ziyaret etti.

Haberler/KULİS
23.02.2018
Haberi Yazdır
Yeşilay CHP ve MHP'yi es geçti

Bir dizi ziyaret için Ankara’da bulunan Yeşilay Sakarya Şubesi yönetimi; Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ali İhsan Yavuz, TBMM Kültür Varlıklarını Koruma Komisyon Başkanı Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Ak Parti Genel Merkez, Merkez Disiplin Kurulu üyesi Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Ak Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu’nu ziyarette bulundular.

Ziyaretler sırasında Yeşilay Sakarya Şubesi, ‘Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek’ yetenek yarışması ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle YESEP projesi olmak üzere bağımlılıklar konusundaki çalışmalarından ve projelerinden bahsederek görüşler aldı.

Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır, Yeşilay Danışmanlık Merkezi’ni (YEDAM) kazandırmayı istediklerini, bu sayede bireylerin bağımlılıklardan uzak bir yaşama kavuşmalarını sağlama hususunda bilgiler aktardılar.

Yeşilay Sakarya Şube Başkanı Fatih Kıcır; "Yaptığımız ziyaretler sonucunda hem projelerimiz hem de Sakarya ilinin bağımlılık durumu hakkında önemli istişareler yapmış olduk. Her bir görüş bizim için kıymetli olup çalışmalarımızı bu bildirimler doğrultusunda daha da güçlendirmek istiyoruz. Yarının mimarı olan gençlerin ve halkımızın bağımlılıklardan uzak durmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Görüşmeler sonucunda Yeşilay’ın kurumsal kıyafet ve materyalleri takdim edilerek Ankara programı sonlandı.

 

 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın