http://dermansut.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 10° Adapazarı
Sabah
06:44
Öğle
13:13
İkindi
15:40
Akşam
18:02
Yatsı
19:26
http://sakaryaradyomega.com/

Yeni haftada hava nasıl olacak? İşte 5 günlük tahmin...

Sıcak geçen Kasım ayının ardından Aralık sert başladı, kentin yüksek kesimlerine mevsimin ilk karı yağdı. Meteoroloji'nin tahminlerine göre, bu hafta hava sıcaklıkları düşecek ve Salı gününden itibaren hava yağışlı olacak.

Haberler/YAŞAM
02.12.2019
Haberi Yazdır
Yeni haftada hava nasıl olacak? İşte 5 günlük tahmin...

Kasım ayının başından beri Sakarya'da sıcaklık ortalaması 20 derecenin üzerini gördü. Kasım ayının sona ermesinin ardından Aralık ayıyla birlikte sıcaklıklar düşüşe geçti, kentin yüksek kesimlerinde kar etkisini göstermeye başladı. Meteoroloji'nin son tahminlerine göre, bu hafta hava sıcaklıkları düşecek, Salı ve Çarşamba günleri yağışlı geçecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; bugün parçalı ve çok bulutlu olan havanın önümüzdeki günlerde yerini yağışlı havaya bırakacağı tahmin ediliyor. Salı günü ilimize giriş yapması beklenen yağışın Çarşamba günüde etkisini devam ettirmesi bekleniyor. Yağışla birlikte sıcaklıklarında düşmesi bekleniyor.

Soğuk ve yağışlı geçmesi beklenen haftada en düşük sıcaklık 1 derece, en yüksek sıcaklık ise 9 derece dolaylarında olması tahmin ediliyor.

SAKARYA'DA BEKLENEN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİN RAPORU

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın