Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:42
Öğle
13:14
İkindi
15:44
Akşam
18:07
Yatsı
19:31
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Yavuz Adapazarı İlçeyi ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı ve Milletvekili Ali İhsan Yavuz, kurucusu olduğu Adapazarı İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Haberler/SİYASET
14.01.2018
Haberi Yazdır
Yavuz Adapazarı İlçeyi ziyaret etti.

AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Başkanı ve  Milletvekili Ali İhsan Yavuz, kurucusu olduğu Adapazarı İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

İlçe binasında İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın yönetim kurulu, kadın kolları ve gençlik kolları tarafından karşılanan Milletvekili Yavuz partililer ile sohbet ederek yeni yönetimleri tebrik etti. Ziyaret te konuşan Başkan Ak, ziyaretinden dolayı şahsım  ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum,  Vekilimizin “Kendisinin ilimize ve ilçemize verdiği katkılar ortada. Ben kendisinden çok şey öğrendim. Genel merkez  SKM Başkanlığı  görevinden dolayı  gurur duyuyorum. Kendisine tekrar hayırlı olsun diyorum. Biz her zaman vekilimiz kurucu başkanımızın  yanındayız” dedi.

‘BİZLERİN BORCU VAR’

Ardından konuşan Yavuz ise, “Adapazarı teşkilatına her zaman geliyorum ama bu sefer özelikle tebrik için geldim, sizleri ziyaret ederek tebrik etmek istedim. İşin doğrusu bende Adapazarı ilce teşkilatından  çok şey öğrendim en güzel günlerim burada geçti . Bizler Bu partiye çok şey borçluyuz, hepimiz Ak Parti için dolayısı  ile ülkemiz için geleceğimiz için çok çalışmalıyız   Bizler Bir yerlere gelsek de   gelmesek de bizim bu partiye ve Cumhurbaşkanımız  reisimiz Recep Tayyip Erdoğan ’a  borcumuz var. Böyle bir liderimiz   olmasaydı halen  IMF’nin  kapısında olacaktık, yerli üretimlere başlamış olmayacaktık, terör daha da artmış olacaktı. Allah kendisine uzun, hayırlı ömür versin” ifadelerini kullandı. Yavuz son olarak Adapazarı teşkilatını ailesi olarak gördüğünü belirterek, “Allah bu muhteşemliğinizi  birlik ve beraberliğinizi bozmasın” diye konuştu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın