Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 13° Adapazarı
Sabah
06:38
Öğle
13:01
İkindi
15:19
Akşam
17:39
Yatsı
19:06
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Vali Balkanlıoğlu'ndan Saadet Partisi'ne ziyaret

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

Haberler/GÜNCEL
17.04.2018
Haberi Yazdır
Vali Balkanlıoğlu'ndan Saadet Partisi'ne ziyaret

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Saadet Partisi Sakarya İl Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu. Saadet Partisi Sakarya İl Yönetimi 18 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirdiği kongre sonrası seçilen İl Başkanı Eyüp Yıldırım önderliğinde yönetim kurulu ile ziyaret ettikleri Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’ndan Saadet Partisi Sakara İl Başkanı ve yönetimine iade-i ziyaret geldi.

 Son derece samimi havada gerçekleşen ziyarette başta Sakarya olmak üzere genel gündem konuşuldu. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Sakarya Eyüp Yıldırım Vali Balkanlıoğlu’na gerçekleştirdikleri iade-i ziyaret için teşekkür etti.

Saadet Partisi İl Başkanı Yıldırım: “Sakarya Valimiz Sayın İrfan Balkanlıoğlu nezaket ziyaretin de bulundular. Yapmış olduğumuz kongre sürecinden sonra kendilerini ziyarete gitmiştik. Ziyaretimiz sonrasında bize iade-i ziyarette nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette gerek şehrimizin sorunları ve genel gündemi değerlendirdik. Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak her konuda üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazır olduğumuzu kendilerine belirttik. Ziyaretlerinden dolayı şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın