Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:16
Öğle
13:17
İkindi
16:14
Akşam
18:44
Yatsı
20:03
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Taraklı istedi, Toçoğlu 'Tamam' dedi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen ve teşkilat üyelerini makamında ağırladı.

Haberler/GÜNCEL
12.07.2018
Haberi Yazdır
Taraklı istedi, Toçoğlu 'Tamam' dedi

Taraklı AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen ve ilçe teşkilatı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette, gündemin Taraklı ile ilgili projelerin olduğunu söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen gazeteci Murat Diri’ye önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Erdal Özen yaptığı açıklamada,’’İlçemizin %80 ahşap evlerden oluşmakta. Yangın olduğunda büyük sıkıntılar oluşmaması için Sakarya Büyükşehir Belediyesi Taraklı İtfaiye gurup amirliğinin hem donanım hem de personel bakımından ihtiyaç olduğunu söyledik. Başkanımızda ivedi bir şekilde bu konun üzerinde duracağının söyledi.

Artık mezar kazma ücretsiz
Taraklı’daki mezarlıkların dolduğunu söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen, yeni mezarlık yeri için Büyükşehir belediyemiz eski mezarlığın yanından yer aldı. Bu yerin ivedi bir şekilde temizlenmesi için yardım istedik aynı zamanda da Büyükşehir Belediyesine bağlandıktan sonra cenaze işleri tamamı ücretsiz olmuştu. Fakat sadece mezar kazmanın ücretli olduğunu söyleyen Başkan Özen, Bundan sonra mezar kazma ücretini de Büyükşehir Belediyemiz karşılayacak ‘’dedi.

Hıdırlık Tepesi mesire alanı olacak
Hıdırlık Tepesinin Taraklı’lı vatandaşlarımıza Piknik alanı olarak kısa süre içerisinde tam donanımlı olarak hizmete kavuşturacaklarını söyleyen Başkan Özen,’’Hıdırlık Tepesi Taraklı’nın en güzel Piknik alanı olması için elimizden geleni yapacağız. Başta yolu olmak üzere, çay bahçesi, WC, mescit ve otopark gibi çalışmaların kısa sürede başlatılacağını söyleyen Başkan Özen Taraklı’lı vatandaşlarımızın artık daha güzel bir ortamda piknik yapmasını sağlayacağız ‘’Dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın