Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:42
Öğle
13:14
İkindi
15:44
Akşam
18:07
Yatsı
19:31
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Toçoğlu: 'Esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz'

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu ve yönetimi ile bir araya geldi.

Haberler/GÜNCEL
14.02.2018
Haberi Yazdır
Toçoğlu: 'Esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz'

SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın da yer aldığı ziyarette kısa süre önce gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrası görevi devralan Haluk Hacıoğlu, yürüttükleri çalışmalar hakkında Başkan Toçoğlu’na bilgiler verdi.

Birlik ve beraberlik

Göreve yeni başladıklarını aktaran Haluk Hacıoğlu, “Yeni bir ekip oluşturduk. Hepimiz heyecanlıyız. İnşallah projelerimizi zamanla hayata geçireceğiz” derken SESOB Başkanı Hasan Alişan, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti. Alişan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na esnafımızın yanında olduğu için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Esnafımızın yanındayız

Başkan Zeki Toçoğlu, “Olağan Genel Kurul sonrası Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı olan Haluk Hacıoğlu ve yönetimini kutluyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizle güzel bir uyum yakaladık. Pek çok projeye birlikte imza attık. İstişareyi hep ön planda tuttuk. Esnaflarımızda bu güzel uyum neticesinde şehrimizde çalışmalarını birlik ve beraberlik içerisinde sürdürüyor. Yakaladığımız bu uyumdan kesinlikle taviz vermemeli, daha da güçlendirmeliyiz” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın