Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 6° Adapazarı
Sabah
06:11
Öğle
13:17
İkindi
16:18
Akşam
18:48
Yatsı
20:07
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Tatangalar'dan Gürses'e istifa çağrısı

Sakaryaspor taraftar grubu Tatangalar, sosyal medya hesabından Sakaryaspor Başkanı İsmail Gürses'i hedef alarak istifa çağrısında bulundu.

Haberler/GÜNCEL
16.05.2018
Haberi Yazdır
Tatangalar'dan Gürses'e istifa çağrısı

Sakaryaspor'da geçtiğimiz günlerde Sakaryaspor yönetim kurulundan Ramazan Sezer ve basın sözcüsü Cem Gün istifa etmişti ancak yönetim bu istifayı kabul etmemişti. Bu ikilinin ardından dün Alt yapıdan sorumlu yönetim kurulu üyeleri Cumhur Genç ve Cevat ekşi ile Genel Sekreter Hüseyin Aydın istifa ettiğini duyurmuştu.

18 Mayıs Cuma günü oynanacak Play-Off yarı final maçına çıkacak olan Sakaryaspor, yönetimden üst üste gelen istifalar sonrası Tatangalar sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Tatangalar sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı;

Değerli Sakaryasporlular;

Bandırma gibi zorlu bir virajı aşmanın mutluluğunu malesef 24 saat yaşayamamaktayız!

Sezon başından beri kriz yönetemeyen Sakaryaspor yönetim kurulu başkanı Sayın İsmail Gürses bizlere ve bu şehire derhal açıklama yapmalıdır.

Şehrin kenetlendiği Bandırma karşılaşması öncesi yönetim kurulundan istifasını veren iki yöneticinin, Bandırma maçının kazanılmasından sonra istifalarının kabul edilmediğinin internet haber sitelerince duyurulması çok büyük bir kaos ortamı yaratmıştır.

Yönetim kurulu başkanı İsmail Gürses’e,tribün liderlerimiz tarafından ulaşıldığında “benim bilgim yok” cevabını vermiştir.Sakaryaspor klübü başkanının haberi olmadan nasıl böyle bir karar alınır, nasıl böyle bir açıklama yapılır! Durumun vahimiyetini, o makamın nasıl ayaklar altına alındığı siz değerli kamuoyunun taktirine bırakıyoruz!

Kendisinden talebimiz ; Bu açıklama bilgisi dahilinde yapılmadığını yazılı olarak Sakaryaspor internet sitesinden kamuoyuyla ve bizlerle paylaşmasıdır.Aksi halde bu durumda başkanlık koltuğunda kaos ortamını yönetemediği, hakkaniyetle görevini yerine getiremediği anlamış bulunmaktayız.

Bu nedenle İsmail Gürses’i İSTİFA’ya davet ediyoruz.

Futbolcularımızla birlikte şampiyonluğa inanan siz değerli büyük Sakaryaspor taraftarının bu ortamda ne kadar başarılı olabileceğini dosta düşmana göstereceğiz...

İNANANLAR ASLA KAYBETMEZ!

Saygılarımızla;

TATANGALAR

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın