https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 29° Adapazarı
Sabah
03:20
Öğle
13:04
İkindi
17:03
Akşam
20:39
Yatsı
22:29
http://sakaryaradyomega.com/

Taranoğlu: Sakarya Marmara'nın kenar mahallesi olmaya mahkumdur

Hazırladığı projeleri kamuoyu ile paylaşan Ersin Taranoğlu ilginç bir çıkış yaptı: "Bu seçim Sakarya'nın son şansıdır. Böyle giderse Sakarya Marmara bölgesinin kenar mahallesi olmaya mahkumdur. Benim önümü kesemezler. Gazetecileri korkmamaya davet ediyorum."

Haberler/SİYASET
10.10.2018
Haberi Yazdır
Taranoğlu: Sakarya Marmara'nın kenar mahallesi olmaya mahkumdur

Son aylarda Belediye Başkan adaylığı ile gündeme gelen eski bakan, siyasetçi Ersin Taranoğlu bazı açıklamalar yaptı. 

Taranoğlu aday adaylığı ile ilgili "Benim adaylığım konusu medya da bazı köşe yazarlarının lafı üzerine çıkmıştır"dedi. Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olmasının söz konusu olmayacağını anlatan Taranoğlu, görev verilmesi halinde aday olacağını söyledi.

Bu seçimlerin Sakarya için son bir şans olduğunu anlatan Taranoğlu, "Yoksa Sakarya Marmaranın kenar bir mahallesi olacak. Bu seçimler son şans" dedi.

Taranoğlu gazetecilere mesaj vererek, "Kimseden korkmayın" dedi.

İŞTE O SÖZLER;
Tayyip Erdoğan yok ben yokum. Tayyip Erdoğan yok bu projeler yok. Bana göre Mart 2019 seçimi Sakarya'nın son şansı. Benim piyasaya çıkış sebebim bu. Sakarya'da çok kişiyi şiddetli bir şekilde sarsıyorum. Bu Sakaryalıların son şansı. Cumhuriyet kurulduğundan bu yana Büyük Atatürk dahil halkın yüzde 71 oyunu almış bir lider gelmedi. Bundan sonrada gelmiş. Bu liderde Erdoğan'dır. Ben işin güç tarafındayım. Burada araba virajı doğru dönerse Sakarya kurtulacaktır. Sakarya Marmara Bölgesinin kenar mahallesi olmaya mahkumdur. Korkmadan gerçekleri yazın. Sizi korkmamaya davet ediyorum. Benim önümü engelleyenler boş ile uğraşıyorlar. 

Taranoğlu daha sonra sık sık gündeme getirdiği web sitesinde yayınladığı projelerini anlattı.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın