Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 20° Adapazarı
Sabah
04:27
Öğle
13:02
İkindi
16:48
Akşam
19:52
Yatsı
21:20

Taraklı’da muhteşem Turizm Haftası

Her yıl 15–22 Nisan’da kutlanan ‘’Turizm Haftası’’ bu yılda Taraklı Ortaokulu Konferans salonunda düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Haberler/YAŞAM
17.04.2018
Haberi Yazdır
Taraklı’da muhteşem Turizm Haftası

Yenidoğan Ortaokulu tarafından düzenlenen etkinliğe, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Cumhuriyet Savcısı Tacettin Akyol, İlçe Jandarma Komutanı Levent Pırtıcı, İlçe Emniyet Amiri Kemal Özdil, Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz, Daire Amirleri, Veliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda, haftanın anlam ve önemine ilişkin konuşmayı Yenidoğan Ortaokulu Müdürü Özgür Atmaca yaptı.

Konuşmanın ardından, Yenidoğan İlkokulu sınıf öğretmeni Aykut Bulut önderliğinde hazırlanan Turizm Haftası videosu izlendi. İzlenen videonun ardından, Ortaokul Türkçe Öğretmeni Mudahar Yiğit’in yazdığı ve öğrencilerinin oynadığı ‘’Turist Avcıları’’ ve ‘’Taraklı’ya gelen gizemli adam’’ adlı piyes izlendi.

Piyesin ardından Beden Eğitimi Öğretmeni Dilan Yaşar önderliğinde hazırlanan ve öğrenciler tarafından oynanan ‘’Roman Havası’’ ve ‘’Kaşık Havası’’büyük alkış aldı. Program Anasınıfı öğretmeni Kübra Savur ve öğrencilerinin hazırladığı gösteri ile sona erdi.

Murat DİRİ/TARAKLI 

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın