http://gmh.com.tr/2019/10/30/grup-merkez-hasar-sakarya-bolge-mudurlugu/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
06:15
Öğle
12:49
İkindi
15:21
Akşam
17:44
Yatsı
19:07
http://sakaryaradyomega.com/

Sofuoğlu bu kez lüks saatiyle gündemde...

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Tayland'ın başkenti Bangkok'ta kendisi için özel olarak üretilen saatini çaldırdı. Sofuoğlu, saatinin bulunması için sosyal medyadan yardım istedi.

Haberler/SİYASET
25.03.2019
Haberi Yazdır
Sofuoğlu bu kez lüks saatiyle gündemde...

ADATAVIR
Milletvekili seçildiği günden beri sosyal medya paylaşımları ve skandallarıyla gündeme gelen AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu,  bu kez 100 bin dolarlık lüks saatiyle gündeme geldi.

DÜNYADA SADECE 100 TANE VAR
Geçtiğimiz günlerde Tayland'ın başkenti Bangkok'a giden Sofuoğlu, 'Hublot' markasının kendisi için özel olarak ürettiği ve dünyada sadece 100 tane olan saatini havalimanında çaldırdı.

SOSYAL MEDYADAN YARDIM İSTEDİ
AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, saatinin fotoğrafını paylaşarak bulunması için HUBLOT firmasından yardım istedi.

'TATİLE GİTTİ' HABERLERİNE SERT ÇIKTI
Bazı ulusal haber siteleri, Sofuoğlu'nun Bangkok'a tatile gittiğini yazdı. Bu duruma tepki gösteren Sofuoğlu İnstagram hesabından açıklama yaparak, "Bu kadar şerefsiz olmayın. Ben oraya tatile değil, milli sporcuların başında Dünya şampiyonasına gittim..." dedi.

Yorumlar 1
Melih can 26.03.2019 17:43:17
Kenan Sofuoğlu insanlar sana güvenmiyor artık sen ne yaparsan yap insanlardan bu yüzden tepki görüyorsun göreceksinde. Milyon dolarlık hediyelerinde gündemde olmaya reklam yapmaya devam et sen.