Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 11° Adapazarı
Sabah
05:04
Öğle
13:07
İkindi
16:42
Akşam
19:32
Yatsı
20:54
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Serdivan Çocuk Akademisi’nde bahar dönemi heyecanı

Çocuklara yönelik eğitim faaliyetleriyle 2014 yılından bugüne kadar hizmet veren Serdivan Çocuk Akademisi’nde, bahar dönemi kayıtları başladı.

Haberler/YAŞAM
07.02.2020
Haberi Yazdır
Serdivan Çocuk Akademisi’nde bahar dönemi heyecanı

Sadece 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine eğitim verecek Akademi’ye başvuran öğrenciler 18 farklı kulüpten 3 tanesini seçebilecek. Akademi yetkililerinden alınan bilgiye göre yeni kayıt dönemi 19 Şubat Çarşamba tamamlanacak, derslere ise 22 Şubat Cumartesi günü başlanacak.

Veliler Bilgilendiriliyor
Bahar Dönemi kayıtları için Akademi’ye gelen veliler, kayıt öncesinde kulüp çalışmaları ve eğitimler hakkında yetkililer tarafından bilgilendiriliyor. Yapılan çalışmalar ve kulüp faaliyetleri hakkında bilgilendirilen veliler daha sonra çocuklarının ilgisi ve yeteneği doğrultusunda 18 farklı kulüpten üçünü tercih edebiliyor.

Atölye dersleri şu şekilde:

Fotoğraf Stüdyosu, Oyun Atölyesi, Ebru Atölyesi, Çini Atölyesi, Hüsn-i Hat Atölyesi, İngilizce Dil Eğitimi, Temel Dini Bilgiler, İşaret Dili, Dekoratif Çamur Şekillendirme Atölyesi, Moda Tasarım Atölyesi, Neşeli Bilim Atölyesi, Karikatür Atölyesi, Renkli Düşler Atölyesi, Ritim Atölyesi, Çocuk Korosu, Temel Nota Eğitimi ve Solfej, Gitar Atölyesi ve Ney Atölyesi

Kayıtlar Kontenjanla Sınırlı
Konu ile ilgili Serdivan Çocuk Akademisi’nden yapılan açıklamada; 19 Şubat Çarşamba gününe kadar devam edecek olan yeni dönem başvurularında, kayıtların kontenjanla sınırlı olduğu belirtildi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın