http://dermansut.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 8° Adapazarı
Sabah
06:43
Öğle
13:14
İkindi
15:43
Akşam
18:06
Yatsı
19:29
http://sakaryaradyomega.com/

SAÜEAH'ta ana sunucu arızalandı, hastanede uzun kuyruklar oluştu

Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde (SAÜEAH) meydana gelen ana sunucuların arızasıyla ilgili açıklama yaptı.

Haberler/GÜNCEL
23.07.2019
Haberi Yazdır
SAÜEAH'ta ana sunucu arızalandı, hastanede uzun kuyruklar oluştu

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulunan ana sunucuların arızalanması nedeniyle hastanenin acil ve polinikliklerinde uzun kuyruklar oluştu. Muayene olmak için sıraya giren vatandaşların mağdur olmaması için muayene kayıtları yaklaşık iki saat elle yapıldı. Konuyla ilgili Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama yapıldı.

İl Sağlık Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Sakaya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde (SAÜEAH) ana serverde meydana gelen arıza nedeniyle bakım onarım çalışmaları başlatılmıştır. Bu süre zarfında vatandaşların mağdur olmaması için hastanemizde hizmetin devamına yönelik poliklinik muayene kayıtları yaklaşık iki saat manuel olarak yapılmıştır. Teknik ekiplerimizin çalışmasının ardından yedek serverler devreye sokularak sorun geçici olarak çözüme kavuşturulmuş, hastanemizde muayene hizmetleri normal düzenine alınmıştır. Arızalanan ana serverin yenilemesiyle ilgili çalışmalar devam etmektedir." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın