Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
06:14
Öğle
12:50
İkindi
15:22
Akşam
17:45
Yatsı
19:08
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

SATSO üye ziyaretleriyle diyaloğu geliştiriyor

Üyelerle şeffaf bir yönetim anlayışı iletişimi sürekli canlı tutan ve sık diyaloğu benimseyen bir yönetim anlayışı ile hizmet eden Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, üye ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Haberler/GÜNCEL
11.07.2018
Haberi Yazdır
SATSO üye ziyaretleriyle diyaloğu geliştiriyor

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu, üyelerle diyaloğu geliştirme ziyaretlerine meclis üyelerinden başladı.

SATSO Heyeti gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, sektörel sorunları ilk muhataplarından dinleyerek çözümüne yönelik çalışmalar başlatmayı hedefliyor.

Oda üyelerinin işyerlerinde sorun ve isteklerini dinlemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla gerçekleştirilen program kapsamında,  Kayasan Metal San. ve Tic. Ltd. Şti., Sandıkçılar Gıda Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti., Adak Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti., Şahinpen Yapı Elemanları San. ve Tic. Ltd. Şti., Çakır Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti., Tek Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. firmaları ziyaret edildi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ,  “10 bini aşkın üyemiz var. Elimizden geldiğince  üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin  sorunlarını  dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir” diyerek hedefleri, çalışmaları, projeleri ve bölgedeki mevcut gelişmeler hakkında   bilgiler verdi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın