Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
03:26
Öğle
13:01
İkindi
17:00
Akşam
20:31
Yatsı
22:18
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

SATSO heyeti SANTEK'teydi

6’ncı Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı (SANTEK), uluslararası fuar merkezinde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Haberler/EKONOMİ
07.11.2019
Haberi Yazdır
SATSO heyeti SANTEK'teydi

6-9 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan fuar, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından, Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) işbirliğinde; Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle düzenlendi.

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Talip Kuriş, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut ile kaymakamlar, belediye başkanları, oda ve borsa başkanları ve çok sayıda davetli katılım gösterdiği fuarın resmi açılışı geniş bir protokol ile gerçekleşti.

6’ncı Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı ile ilgili değerlendirmede bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Büyük bir fuarın açılışını gerçekleştirdik. Fuarda, otomotiv, otomotiv yan sanayi, savunma sanayi, robotik teknolojiler ve üretim endüstrisi gibi birçok alanda faaliyet gösteren 112 firma açtığı stantlarda ürünlerini ve projelerini sergiliyorlar. Ülkemiz ekonomisinin gelişmesi ve firmalarımızın faaliyetlerini daha da genişletmesi yönünde fuarlarımız büyük avantajlar sağlıyor. SANTEK fuarında incelediğimiz yerli teknolojilerin, ar-ge çalışmalarının sayesinde ülkemizin teknoloji üretiminde çok ilerlediğini görmek bizleri çok gururlandırıyor. Fuarımızda yerli teknolojilerin geliştirilmesi ve desteklenmesi yönünde ciddi adımlar atılacağını umuyoruz. Savunma sanayiinde ve üretim endüstrisinde geliştirilen teknolojiler, gerçekleştirilen üretimler ülkemiz ekonomisine ve ihracatına ciddi katkılar sunacaktır.  Üyelerimizin, üretimlerini tanıtarak Sakarya’yı diğer illerimizde temsil etmeleri bizleri çok mutlu ediyor. Fuarın ekonomimize, ülkemize ve herkese hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.  

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan Sakarya heyeti, fuarın açılış töreninin ardından SATSO Standı ve Sakaryalı firmaların stantlarını ziyarette bulunarak tebrik ettiler

6’ncı Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji fuarına katılan Sakaryalı firmalar şöyle:
Ada Kaynak Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Adm Pnömatik Adem Şekerli
Allmina İnş Taah Ve Yapı Malz Paz Tic San Ltd Şti
Anadolu Teknik Makina San. Ve Dış Tic.Ltd. Şti.
Art Raf Depo Raf Sistemleri Enis Haşim Tekin
Baf Teknik Mühendislik İmalat İth. İhr. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Blc Danışmanlık Dış Ticaret Ramazan Bilici
Çakmak Vinç Sanayi Ve Ticaret Aş
Germi Metal Sanayi İç Ve Dış Ticaret Ltd Şti
Hm Haker Makina Tic. San. Ltd. Şti.
İkaziş İş Güvenliği San Tic Ltd Şti
Kolarc Makine İmalat San. Ve Tic. A.Ş.
Muharrem Erdoğmuş Ewc Tıbbi Ekipmanları
Optimum Süreç Tasarımı Ve Uygulamaları San. Ve Tic Ltd Şti
Sakarya Ada Metal Plastik San. Ve Tic. A.Ş.
Sakarya Makina İmalatçılar Birli. Derneği İktisadi İşletmesi
Sb Şömine Barbekü İnş. Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti.
Serbes Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Şimşeksan Endüstri San. Tic. Ltd. Şti.
Ural Maksan Makina İnşaat Demir Ve Çelik San. Tic. Ltd. Şti.
Üçaymak Kesici Aletler İml. San. Tic. Ltd. Şti.
Yektamak Makina Mühd. İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın