Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
03:26
Öğle
13:01
İkindi
17:00
Akşam
20:31
Yatsı
22:18
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Sapıklığın böylesi! Pamukova'da köpeğe tecavüz iddiası

Pamukova ilçesinde 6 aylık köpeğe tecavüz edildiği öne sürüldü. Yavru köpek, Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Derneği üyeleri tarafından Geyve'deki bir veterinerde tedavi altına alınırken, şüphelinin yakalanması için çalışma başlatılması istendi.

Haberler/GÜNCEL
13.05.2019
Haberi Yazdır
Sapıklığın böylesi! Pamukova'da köpeğe tecavüz iddiası

Pamukova ilçesinde 6 aylık köpeğe tecavüz iddiası ilçeyi ayağa kaldırdı. Alınan bilgilere göre, Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Derneği üyeleri, Çardak Mahallesi yakınlarında sokak köpeklerini beslerken, bu sırada 6 aylık bir yavru köpeğin hal ve hareketlerinden şüphelendiler. Kendilerinden kaçan köpeği yakalayan dernek üyeleri, köpeğin kanaması olduğunu gördüklerinde şoka uğradılar. 

TECAVÜZ İDDİASI
Bunun üzerine dernek üyeleri, yavru köpeği Geyve'deki veterinere götürdü. Buradaki ilk müdahalede yavru köpekte tecavüz bulgularına rastlanıldığı, köpeğin bağırsaklarında deformasyon ve yırtıklar oluştuğu belirlendi. Yavru köpek veterinerde tedavi altına alınırken, hayvanseverler bu durum karşısında şoka uğradı. Yavru köpeğin tecavüze uğradığı iddia edilince ilçe ayağa kalktı. Hayvanseverler şüphelinin bulunması için çalışma başlatılmasını istedi.

Önerilen Haberler


https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın