Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 22° Adapazarı
Sabah
05:38
Öğle
12:50
İkindi
15:54
Akşam
18:26
Yatsı
19:45
BORSA 98631 % 2,04
DOLAR 5,79 % -1,40
EURO 6,70 % -1,45
ALTIN 228 % 0,63

Sapanca’da 30 milyonluk çalışmalar sürüyor

AK Parti Sapanca İlçe Teşkilatı’yla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sapanca’da bu yıl yaklaşık 2,5 milyonluk asfalt çalışması gerçekleştirdik. 14 milyonluk yatırımla 19 kilometrelik yeni bir içmesuyu hattı inşa ediyoruz. Memnuniye İçmesuyu Arıtma Tesisimiz tamamlanıyor. Spor kompleksimizde ise çalışmalar devam ediyor” dedi.

Haberler/GÜNCEL
13.01.2018
Haberi Yazdır
Sapanca’da 30 milyonluk çalışmalar sürüyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,  AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel ve yönetimi ile bir araya geldi. Sapanca İlçe Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi’nin ardından göreve seçilen Yunus Gümüşel ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Toçoğlu, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Sorumluluğumuzu biliyoruz

AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, “Geçtiğimiz Aralık ayında Sapancamızda 6. Olağan Kongremizi gerçekleştirdik. Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarıyla AK Parti Sapanca Teşkilatımızda büyük bir revizyona gittik. Teşkilat olarak 2019 seçimlerinin üzerimize yüklediği sorumluluğun bilinci çerçevesinde ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. İnşallah seçimleri başarıyla tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

Uyum içerisinde çalışacağız

Başkan Toçoğlu, “Sapanca İlçemizin yeni teşkilatını kutluyorum. Yeni dönemde gerçekleştireceği çalışmalarda ise başarılar diliyorum. 2019 seçimleri ülkemizin geleceği adına büyük bir önem taşıyor. Zor bir seçim sürecine girdik. El birliği ile 2019 seçimlerini kazanmalıyız. Yerel yönetimlerimiz ve teşkilatlarımız uyum içerisinde çalıştıkça ardından başarı da gelecektir. Tek gayemiz milletimize, hemşehrilerimize kaliteli hizmet sunmak. İnşallah bu seçim sürecini beraberce atlatacağız” diye konuştu.

Asfalt ve altyapı

Sapanca’da devam eden çalışmalar hakkında konuşan Başkan Toçoğlu, “Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Sapanca’da da kapsamlı asfalt çalışmaları gerçekleştirdik. Sapanca ilçemiz için yeni bir içmesuyu projesi hayata geçiriyoruz. Sapanca İçmesuyu Projesi kapsamında 7 mahalleye dünya standartlarında, kaliteli içmesuyu ulaştıracak 19 kilometrelik yeni bir içmesuyu hattı inşa ediyoruz. 19 kilometrelik hat ve bir adet içmesuyu deposu ile Sapanca Gölü’nden temin edilen ve Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisinde ileri teknoloji ile arıtılan içmesuyu Sapancalıların musluklarına ulaştıracağız” dedi.

Arıtma tesisi

Toçoğlu, “Sapanca’nın yüksek kesimlerinde yer alan 10 mahalleye yeni bir içmesuyu arıtma tesisi kazandırıyoruz. 2 milyon lira yatırım yapılarak bölgede yüksek teknolojiye sahip Memnuniye İçmesuyu Arıtma Tesisi’ni inşa ediyoruz. Son teknoloji ile donatılacak tesis ile Sapanca’nın yüksek kesimlerindeki 10 mahalleye daha sağlıklı ve daha bol içmesuyu ulaştırılacak. İnşallah hep birlikte çalışmalarımız devam edecek.”

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın