Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 30° Adapazarı
Sabah
03:50
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:31
Yatsı
22:12
http://sakaryaradyomega.com/

Sakaryaspor o transferin detaylarını açıkladı: 'Şeytanlık peşinde...'

Sakaryaspor, Oğuzhan Kol'un Erokspor'a transferinde yaşanan süreçle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Erokspor Teknik Direktörü Hikmet Sevim'e çok sert tepki gösterdi.

Haberler/SPOR
09.01.2019
Haberi Yazdır
Sakaryaspor o transferin detaylarını açıkladı: 'Şeytanlık peşinde...'

Devre arasında Erokspor ile oynanan hazırlık maçı sonrası teknik direktör Hikmet Sevim tarafından beğenilen genç defans oyuncusu Oğuzhan Kol Erokspor'a transfer olmuştu. Genç defans oyuncusunun Erokspor'a transfer olmasının ardından antremanda sakatlanması sonucu sözleşme imzalanmadı. 

BİZE BÖYLE GELDİ
Erokspor teknik direktörü Hikmet Sevim, transfer süreciyle ilgili gazetelere verdiği açıklamada Oğuzhan Kol'un kendi idmanında sakatlanmadığını, genç defans oyuncusunun kendilerine sakat ve hasta geldiğini söyledi.

SAKARYASPOR'DAN SERT AÇIKLAMA
Yeşil-siyahlı yönetim, sosyal medya hesabından Oğuzhan Kol'un transfer süreciyle ilgili açıklama yayınladı. 

Sakaryaspor yönetimi, Hikmet Sevim'in yaptığı bu açıklamayı üzülerek takip ettiklerini ve kulübün Oğuzhan Kol'u ısrarla istediğini dile getirerek şu açıklamada bulundu:
"Futbolcumuz Oğuzhan Kol'un Erokspor kampında sakatlanıp tekrar geri gönderilmesi ile ilgili Sn. Hikmet Sevim'in yapmış olduğu açıklamayı üzülerek takip ettik. Erokspor Kulübü 23.00'de otele gelerek Oğuzhan Kol'u ısrarla alıp kampa götürmek istemişlerdir."

ISRARLA İSTEDİLER
"Yöneticimiz, sabah işlemleri yapıp böyle verelim demelerine rağmen Erokspor Yöneticisi ve yardımcı hocası ısrarla gece otelden alıp futbolcumuzu kendi kamplarına götürmüşledir. Bizde Van BBSK'nın ısrarla futbolcumuzu istemesine rağmen başında sırf Sakaryalı bir hocamızın bulunmasından dolayı futbolcumuzu Erokspor'a verdik ve futbolcumuz Erokspor kampının 4. gününde sakatlanarak kulübümüze geri gönderildi."

ŞEYTANLIK PEŞİNDE
"Bu bir spor kulübüne yakışmayacak ahlak ve etikten yoksun davranıştır. Kulübün teknik sorumlusu olan Hikmet Sevim'in yöneticisinden ve yardımcı hocasından haberi yoktur ya da kendisine yakışmayacak o söylemde bulunduğu gibi kendisi ekmeğini yediği Sakaryaspor Kulübüne karşı bir ŞEYTANLIK PEŞİNDEDİR.

Biz kulüp olarak hastahane raporlarını alarak Erokspor kampında sakatlanan oyuncumuz için Erokspor kulübüyle ilgili şikayetlerimizi gerekli mercilere yapacağımızı kamuoyunun bilgisine sunuyoruz."

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın