https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 29° Adapazarı
Sabah
03:20
Öğle
13:04
İkindi
17:03
Akşam
20:39
Yatsı
22:29
http://sakaryaradyomega.com/

Sakarya Milletvekilleri birbirine girdi!

MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ile İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, sosyal medya hesaplarından birbirlerine sert açıklamalar yaptı.

Haberler/SİYASET
06.10.2018
Haberi Yazdır
Sakarya Milletvekilleri birbirine girdi!

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
""Akp Sözcüsü , Mhp'nin (sözde) bilge lideri , ancak özde genel başkanımız Meral Akşener'in ifade ettigi gibi SARAY YANCISI bugun  agzından salyalar akıtarak tehditler ve hakaretler savuruyor. Bugun FETÖ nün kalktıgı koltuga oturanlar, sarayın bahçesinde yuvarlananlar , her türlü Milliyetçiliği ayaklarının altına almıs olanlara paspas olanlar bize Türk Milliyetçiliğini öğretmeye kalkmasınlar. 
Sesinin sahibi , büyük ortağı ve yancılıgını yaptıgın iktidardan aldıgın cesaret ve talimatla bize savurdugun tehditleri keşke sana "Zürriyetsiz" dediklerinde de söyleyebilseydin.8 Şehidimizin olduğu bir günde siyaset yapmak, muhalefete muhalefet etmek, dahası bir parti liderini tehdit etmek nasıl bir akıl tutulmasıdır?

NE KADAR DA BEDAVADAN, KAHRAMANLIK HİKAYESİ OLUŞTURULUYOR. BU ÜLKENİN GENÇLERİ, ÇOCUKLARI ÜZERİNDEN SİYASİ RANTLAR ELDE ETME TEŞEBBÜSÜ İÇERİSİNDE OLAN ŞAHISLAR; VİCDAN YOKSUNU ZAVALLI KİŞİLERDİR. YAZIKLAR OLSUN! 

BU MUDUR GENÇLER 
ÜZERİNDEKİ HAYALLERİNİZ?  
HER DURUMDA ÇOCUKLARI ÖNE ATARAK MI KENDİNİZCE BİR BAŞARI SAĞLAYACAĞINIZI UMUYORSUNUZ? SİYASİ ARENADA BECEREMEDİĞİNİZ İŞLERİ, YAPTIĞINIZ YANLIŞLIKLARI VE BİTİK DURUMUNUZU ÇOCUKLARI KULLANARAK MI DÜZELTECEĞİNİZİ ZANNEDİYORSUNUZ? 

DÜNE KADAR AĞIZ DOLUSU KÜFÜR ETTİKLETİNİZİN BUGÜN ETEĞİNE YAPIŞARAK, ŞİMDİLERDE HARAP OLMUŞ VAZİYETİNİZİ;  GENÇLERİ ALET EDEREK Mİ KURTARACAĞINIZI ZANNEDİYORSUNUZ? 

ÇEKİN O PİS ELİNİZİ ÇOCUKLARIMIZIN ÜZERİNDEN!! ÇEKİN O KİRLİ ZİHNİYETLERİNİZİ GENÇLERİMİZİN HAYALLERİNDEN!! 
O ÇOCUKLARIN SİZE EMANET OLDUĞUNU UNUTMAYIN.

YADA ÇOK HIRSINIZ VARSA BUYRUN KENDİNİZ GELİN.
GELECEĞE DAİR HAYALLERİ OLAN BAŞKA ANALARIN ÇOCUKLARINI KULLANMAYA KALKMAYIN...

Eleştirilere cevap vermek, karşı eleştiri yapmak varken, sırtını iktidara dayayıp tehdide kalkışmak, sokaklarda kardeşi kardeşe kırdırmak isteyenlere diyecek söz bile bulamıyorum. Beceriksiz yönetimlerin ülkemizi düşürdüğü bu vahim tabloyu örtbas etmek için gündem oluşturarak kardeşi kardeşe kırdırmaya uğraşanlar bilmedirki Başbuğ Alparslan Türkeş'in söylediği gibi "Fikirler kaba kuvvetle değil, ancak kendilerinden daha üstün fikirlerle mağlup edilebilirler!"

Dikbayır'ın bu sözlerinin ardından açıklama yapan MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül sosyal medya hesabındanı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Akraba kontenjanından kendini nimet yerine koyduran şahıs, Lidere hakaret ederek edepten ve hayadan yoksunluğunu tescil etmiştir. 

Bu zat, Ülkücü hareketin liderine ve bu sayede Ülkücü harekete ağzından salyalar akıtarak hakaret ederek, KÜSTAHLIKTA sınır tanımadığını göstermiştir. 

Bilinmelidir ki; Ülkücü hareketin liderine bu şekilde dil uzatma pervasızlığının ve terbiyesizliğinin bedeli elbet olacaktır. 

Liderimizin, bu şahsın Halası'na yaptığı İHTAR anlaşılan ağır gelmiş. 
Ancak hatırlatalım ki; Liderimizin ihtarı boşa değildir. Hafife alınmamalıdır. 

Bu zat, halasını koruyayım derken, DESTURSUZ bağa  girmektedir. Yarın bu bağda destursuz ve ortada kalmak var...
Ama pişmanlık kar etmeyecektir. 

Siyasette OMURGASIZ'lığı ile nam salmış olan, sarayı basarım deyip ilk davette, kuyruğunu sallayıp depar atarak saraya koşan; Çiller'in ÇAKMASI, CHP'nin LASTİĞİ, HDP'nin YANCISI, FETÖ'nün PASPASI olan yeni keşfedilen HALA İle beraberlik, acıdan ve pişmanlıktan  başka bir şeye sebep olmayacaktır." 

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın