Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 34° Adapazarı
Sabah
03:28
Öğle
13:08
İkindi
17:07
Akşam
20:40
Yatsı
22:29
https://haber.sakarya.edu.tr/sau-50-yilda-uluslararasi-bir-markaya-donustu-h98182.html

Sakarya'dan Sabiha Gökçen'e otobüs seferleri başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na otobüs seferleri başlatıyor. Konuyla ilgili konuşan Başkan Ekrem Yüce, "Meclis kararımızla havalimanına gidişleri de sağlamaya başlayacağız. İlk olarak çok seri daha sonra aralıklı olarak taşıma hizmeti yapacağız" dedi.

Haberler/GÜNCEL
13.01.2020
Haberi Yazdır
Sakarya'dan Sabiha Gökçen'e otobüs seferleri başlıyor

Uzun yıllardır talep edilen ve Sakaryalıların yoğun olarak kullandığı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına belediye otobüs seferlerinin başlatılması için düğmeye basıldı. Ocak Meclis Toplantısında konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sabiha Gökçen Havalimanı ulaşımları için çalışmaların başladığını duyurdu. 

Başkan Ekrem Yüce, "Yine ulaşım alanında güzel bir gelişmeyi daha paylaşmak istiyorum. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımlar uzun yıllardır talep ediliyordu. Meclis kararımızla havalimanına gidişleri de sağlamaya başlayacağız. Sabiha Gökçen Havalimanına taşıma yapan firmalara teşekkür ediyorum. Onları kapatma düşüncesinde değiliz. İlk olarak çok seri daha sonra aralıklı olarak taşıma hizmeti yapacağız." diye konuştu. 

Öte yandan otobüs seferlerinin kısa süre içerisinde başlayacağı öğrenildi.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 2
Ümit İmral 14.01.2020 23:31:40
Yıllardır komşu il büyükşehir belediyelerinin verdiği bir hizmet. Geç de olsa Sakarya halkına güzel bir hizmet . Başkana teşekkürler.
Kubilay 13.01.2020 17:20:34
Hayırlı olsun.. bu karar çok yerinde oldu ulaşım için