http://www.sakaryabarosu.org.tr/haber/1313/hasar-danismanlik-sirketlerine-neden-gidilmemeli.html
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 16° Adapazarı
Sabah
06:35
Öğle
12:57
İkindi
15:17
Akşam
17:38
Yatsı
19:04
http://sakaryaradyomega.com/

Sakarya'da Arefe ve bayram günü nöbetçi noterler açık mı?

Vatandaşlar noter işlemlerini halledebilmek için Arefe günü Sakarya'da hangi noterlerin çalıştığını merak ediyordu. Sakarya'da nöbetçi noterlerin hizmet verip vermeyeceği belli oldu. Detaylar haberimizde...

Haberler/GÜNCEL
10.08.2019
Haberi Yazdır
Sakarya'da Arefe ve bayram günü nöbetçi noterler açık mı?

Nisan ayında başlatılan nöbetçi noter uygulaması devreye girdiğinden bu yana Cumartesi ve Pazar günleri her şehirde nöbetçi noterler hizmet vermeye başladı. Nöbetçi noterlik uygulaması kapsamında, belirlenen noterler Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-16.00 saatleri arasında nöbette oluyor. Nöbetçi noterler, Noterler Birliği'nin resmi internet sitesinden ilan edilecek.

AREFE GÜNÜ NÖBETÇİ NOTERLER AÇIK MI?
Vatandaşlar, bayram haftasına denk gelmesi nedeniyle "Nöbetçi noterler açık olacak mı?" sorusunu araştırmaya başladı. Süreç içerisinde 10-11 Ağustos tarihlerinde görev yapacak nöbetçi noterler merak ediliyor.

Nöbetçi noterler, Cumartesi gününün Arefe, Pazar gününün de Kurban Bayramı olması nedeniyle bu hafta hizmet veremeyecek. Bilindiği üzere nöbetçi noterler, Cumartesi ve Pazar günleri hizmet veriyordu. 

9 Ağustos Cuma günü noterler mesai bitiş saati olan 17.00’e kadar hizmet verecek. Bir sonraki hizmet tarihi ise 15 Ağustos Perşembe olacak. 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın