Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 8° Adapazarı
Sabah
06:20
Öğle
13:17
İkindi
16:11
Akşam
18:40
Yatsı
20:00
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

ÖZKOÇ VE ALBUYURDAN SATSOYA ZİYARET

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan Adayı Atilla Albuyur Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti

Haberler/KULİS
13.02.2014
Haberi Yazdır
ÖZKOÇ VE ALBUYURDAN SATSOYA ZİYARET

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Başkan Adayı Atilla Albuyur Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci ve Nadir Öztürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete, ayrıca meclis üyelerinden de katılım oldu.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın kentin geleceği ve gelişimi adına temsil ettiği kesim itibariyle büyük önem taşıdığının altını çizen Sakarya Milletvekili Engin Özkoç; “SATSO’da edinilen birliktelik ve dostlukların değeri büyüktür, şehrin ve üyelerin menfaati doğrultusunda aynı hedefte olan farklı görüşte insanların bir araya gelmesi çok anlamlı ve çok özeldir. SATSO’da yetişmiş bir iş adamı olarak siyasete girmek bana ayrıca güven veriyor, bu camiadan edindiğim bilgi ve birikimin çok faydasını gördüm. SATSO büyük bir aile” dedi.

İş dünyasından yaratıcı ve müteşebbis insanların da siyasete girerek siyaset arenasında da hizmet etmesi gerektiğini vurgulayan Özkoç konuşmasının devamında Serdivan ilçesinin kent için önemine değinerek “Serdivan şehrin dinamik ilçelerinden biridir. İlçenin daha da gelişerek modern bir yaşam alanı olması için gayret etmek hedefindeyiz” dedi.

CHP Serdivan Belediye Başkan Adayı Atilla Albuyur ise Serdivan’daki yükselen ivmenin doğru bir şekilde planlanarak eksikliklerinin giderilmesi anlamında çalışmaları olacağını ifade ederek “Mevcut durumda seçkin ilçelerimizin başında gelen Serdivan kültür, bilim, eğitim ve yeşil alan konularındaki eksik noktalarının giderilmesi için projelerimiz var. Biz kendimize güveniyor, halkımızla ilgileniyoruz” dedi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üye Nadir Öztürk ise söz konusu ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek “İş dünyasının sorunlarının net bir şekilde dile getirilmesi anlamında iş dünyasından temsilcilerin siyasette olmalarını olumlu karşılıyoruz” diye konuştu.

SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci ise çıktıkları hizmet yolculuğunda başarılar dileyerek “Hakkınızda hayırlısı” olsun ifadelerini kullandı.


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın