Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 8° Adapazarı
Sabah
06:20
Öğle
13:17
İkindi
16:11
Akşam
18:40
Yatsı
20:00
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Milletvekilleri ve başkanlar istişarede buluştu

AK Parti Sakarya milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve İl Başkanı Fevzi Kılıç istişare toplantısında bir araya geldi.

Haberler/SİYASET
30.07.2018
Haberi Yazdır
Milletvekilleri ve başkanlar istişarede buluştu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl İstişare ve Değerlendirme Toplantına katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz, AK Parti MKYK Üyesi Recep Uncuoğlu, Milletvekilleri Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek yer aldı.

Talepleri ulaştırıyoruz
AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “AK Parti teşkilatı olarak hamdolsun güzel bir uyum yakaladık. Gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ve milletvekillerimizle uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İl teşkilatı olarak Milletvekillerimizle düzenlediğimiz istişare ve değerlendirme toplantılarıyla vatandaşlarımızdan aldığımız bilgileri içeren brifingler veriyoruz. İnşallah Sakarya için gayretli çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Milletimize hizmete devam
Başkan Toçoğlu, “İstişare ve değerlendirme toplantısında Milletvekillerimiz ve İl Başkanımızla bir araya geldik. Şehrimizde devam eden çalışmalarımıza ilişkin görüşmeler gerçekleştirdik. Şehrimiz için birlikte hareket ediyor, yeni yatırımların kazandırılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah hep birlikte Sakarya’nın gelecek hedeflerine ulaşması için var gücümüzle çalışmaya, milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Tüm konuların takipçisiyiz
AK Parti SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz, “24 Haziran seçimlerin ardından Büyükşehir Belediye Başkanımızla ve milletvekillerimizle bir araya geliyor, şehrimizi ilgilendiren konuları istişare ediyoruz. Tüm konuların takipçisiyiz. Şehrimizin ihtiyacı olan konuların çözüm yolları üzerinde duruyoruz. Ankara’da Sakarya’nın sorunlarını çözmekle mükellefiz. Milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediyemizle ve teşkilatla uyum içerisindeyiz. Şehrin neresinde bir ihtiyaç varsa o ihtiyaca yönelik cevap üretmeye gayret ediyoruz” diye belirtti.

Temaslarımız sürüyor
Milletvekili Uncuoğlu, “Sakarya’da tüm Türkiye’ye örnek olacak bir birliktelik sergileniyor. Tüm konularımızı gönül rahatlığıyla ve açık yüreklilikle konuşabiliyoruz. Hepimiz kardeşlik hukukuna bağlı kalarak hareket ediyor, bu hukuka bağlı kalarak da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Devam eden çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldık. Eksik kalan konuların giderilmesi için temaslarımızı gerçekleştiriyoruz” dedi.

İletişimi güçlü tutuyoruz
Milletvekili Atabek, “Bugün çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İstişare toplantımızı sistemli hale getirdik. Toplantılarımızı belli aralıklarla sürdüreceğiz. Aramızdaki iletişimi en güçlü seviyede tutmaya özen gösteriyoruz” derken; Milletvekili Sofuoğlu, “24 Haziran’ın ardından mecliste hızlı bir tempoyla çalışmalarımıza başladık. İl Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımızdan Ankara’da takip etmemiz gereken işlerle ilgili bilgi aldık. Konuların Ankara’da takipçisi olacağız. Şuanda TBMM kapalı. Bizlerde vatandaşlarımızla bir aradayız” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın