https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:36
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:24
Yatsı
22:07
http://sakaryaradyomega.com/

MBD’den 10 bin kişilik iftar sofrası

Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Merkezi Serdivan’da kurduğu çadırla Ramazan boyu sıcak iftar yemeği verdi.

Haberler/GÜNCEL
13.06.2018
Haberi Yazdır
MBD’den 10 bin kişilik iftar sofrası

MBD Genel Başkanı Erdem Ercan, bu sene genel merkezimizin Sakarya/Serdivan’da olması nedeniyle açtığımız İftar Soframızda günde 320 kişiye sıcak iftar yemeği verdiklerini belirterek, şunları söyledi:

"Bizlere Ramazan ayına erişmeyi nasip eden Cenab-ı Hakk'a binlerce şükürler olsun. 11 ayın sultanı Ramazan’ın başlamasıyla birlikte paylaşım ve dayanışmanın örneklerinden bir tanesi “İftar Soframızda” her akşam 320 kişinin yemek yiyebileceği düzen oluşturduk. Ramazan boyunca yaklaşık 10.000 kişiyi iftar soframızda misafir ettik.

Bu manevi atmosferde çeşitli hasta ziyaretleri, ev ziyaretleri gerçekleştirdik. Ayrıca Milli ve Yerli dizimiz Diriliş Ertuğrul dizisinin Yapımcısını ve Sanatçılarını şehrimizde ağırladık.

Ramazan ayı boyunca bizlere büyük teveccüh gösteren başta tüm vatandaşlarımıza, teşkilatlarımıza ve Sakarya halkına teşekkür ediyorum.

Bayramlar, toplumumuzun manevi zenginlikleridir.
MBD Genel Başkanı Erdem Ercan, tüm dünyada barışın ve huzurun egemen olduğu, ayrışma olmadan insani değerlerin öne çıktığı günler yaşanması umudunu belirttiği mesajında “Bayramlar, toplumumuzun manevi zenginlikleridir. Yardımlaşma, dayanışma, eşitlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı günlerdir. İnsanlığın birlik ve beraberliğinin daim olmasına; sevgi, saygı, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun. ” dedi.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın