Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 20° Adapazarı
Sabah
04:27
Öğle
13:02
İkindi
16:48
Akşam
19:52
Yatsı
21:20

Kutluata Kocaali ve Serdivanda

MHP Sakarya Milletvekili Prof

Haberler/YAŞAM
12.03.2014
Haberi Yazdır
Kutluata Kocaali ve Serdivanda

MHP Sakarya Milletvekili Prof.Dr.Münir Kutluata, Kocaali ve Serdivan’da partisinin tarafından yürütülen seçim çalışmalarına katıldı.

Kocaali Belediye Başkan adayı Kenan Çatalbaş’la birlikte ilçe merkezi ve köylerinde gezilerde yer alan Kutluata, daha sonra Serdivan Belediye Başkan adayı Mehmet Göktürk ile birlikte Kazımpaşa’da mitinge katıldı. Kutluata, ilçe gezilerinde yaptığı konuşmalarda ülke gündemine değinerek yerel seçimlerin öneminden bahsetti.

17 Aralık operasyonuyla birlikte ortaya çıkan tablonun iktidar ipliğini pazara çıkardığını anlatan Kutluata, “Bu ülkede savcı, polis ve asker görevini yapamaz hale getirildi. Bu yolsuzluk iddiaları tarihe kara bir leke olarak geçmiştir” dedi.

Kutluata,daha sonra yerel seçimlerin önemine dikkat çekerek, “ MHP çalışmalarıyla, hedefleriyle, doğrularıyla ve hedefleriyle adım adım iktidara doğru yürüyor. İnanıyoruz ki MHP 30 Martta Sakarya’nın takdiri ve teveccühü ile iş başına gelecektir” dedi. Kutluata ve adayların konuşmaların ardından mitingler ve seçim çalışmaları son buldu.


Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın