https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 12° Adapazarı
Sabah
05:27
Öğle
13:10
İkindi
16:36
Akşam
19:18
Yatsı
20:38
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Kösemusul AK Parti'den....SATSO'da bomba iddia!

Tren şehre gelmeli mi, 1000 yataklı hastanenin yeri doğru mu, kermesler,fuarlar, raylı sistemler ve benzeri konularda sessiz kalan SATSO Başkanı Kösemusul'un AK Parti'den milletvekili aday adayı olmayı düşündüğü söyleniyor.

Haberler/KULİS
23.03.2018
Haberi Yazdır
Kösemusul AK Parti'den....SATSO'da bomba iddia!

Şehri ilgilendiren bir konuda sessiz kalmayı tercih eden ve bu özelliğiyle bilinen SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul'un yine ağzını bıçak açmıyor.

SATSO Meclisi, ithalat değerlendirmesi ve AK Parti programlarında görmeye alışık olduğumuz Kösemusul, son yıllarda genel istatislik değerlendirmeleriyle öne çıkıyor. 

Şehrin sorunlarından uzak kalan SATSO, Türk İş başta olmak üzere diğer sendika, hatta derneklerin bile yaptıklarını yapmıyor. 

İŞ DÜNYASI İLGİSİZ

Adapazarı Treni yeniden şehir merkezine gelmeli mi, gelmemeli mi?, 1000 yataklı hastane nereye yapılmalı, yeri doğru mu? Raylı sistemler konusunda fikir nedir?, mevcut sanayilerin durumu, kermesler, fuar alanı eksikliği, kentsel dönüşüm gibi bir çok konuda SATSO'nun görüşleri merak ediliyor. 

Şehrin sorunlarını ısrarla dile getirmekten kaçınan ve bunun adına, 'Medya önünde tartışmam' diyen Kösemusul'un artık şehirle ilgili konuşmasına ihtimal verilmiyor. 

Kösemusul, milletvekili seçimlerinde AK Parti'den aday adayı olmayı düşündüğünü söyleyen bazı çevreler ise bu konuyu ciddi ciddi dile getiriyor. 

Kösemusul'la ilgili bu iddiaların ne kadar gerçek olup olmadığı bilinmez ama iktidarla olan yakınlığı bu tezi güçlendiriyor. 

2 Nisan'da yapılacka olan SATSO seçimlerinde göreve yeniden talip olan Kösemusul'un diğer bir çevresi ise, "Milletvekili adayı olacaksa SATSO Başkanlığına neden aday olsun?" diyerek farklı bir görüşü de gündeme getirdi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın