http://gmh.com.tr/2019/10/30/grup-merkez-hasar-sakarya-bolge-mudurlugu/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
06:15
Öğle
12:49
İkindi
15:21
Akşam
17:44
Yatsı
19:07
http://sakaryaradyomega.com/

Karasu’da ilçe geneli çalışmalar sürüyor

Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri İlçe genelindeki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Haberler/GÜNCEL
26.06.2019
Haberi Yazdır
Karasu’da ilçe geneli çalışmalar sürüyor

Yaz aylarının başlangıcıyla hummalı bir çalışma içine giren Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe nüfusunun artmasıyla beraber çalışmalarına hız verdi.

Hizmetlerin aralıksız olarak devam edeceğini vurgulayan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemizin nüfusu içinde bulunduğumuz yaz aylarında artmakta. Hem gelen misafirlerimize hem de kıymetli Karasulu hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için ekiplerimizle gerekli çalışma programımızı oluşturduk. Bu program çerçevesinde çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir” dedi.

Karasu Belediyesi ekiplerinin ilçenin dört bir yanında gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Başkan İshak Sarı; “Yol bakım-onarım ve çevre düzenleme çalışmalarımız ilçemiz genelinde ara vermeksizin sürüyor. Ekiplerimiz, ilçemiz merkezi ve merkeze bağlı 40 mahallemize hizmet vermeye çalışıyor. Görev süremizce Karasu’da girmediğimiz mahalle, sokak ve cadde kalmayacak. Yaz ayları ilçemizin renklendiği ve canlandığı aylar olması münasebetiyle, hem gelen misafirlerimizin ilçemizden memnun kalmaları hem de kıymetli Karasulu hemşerilerimizin istekleri doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın