Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 12° Adapazarı
Sabah
06:11
Öğle
13:18
İkindi
16:18
Akşam
18:49
Yatsı
20:08
BORSA 116841 % 0,45
DOLAR 3,78 % 0,06
EURO 4,67 % 0,06
ALTIN 162 % 0,06

Judoda il birincileri belli oldu

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü okul sporları Judo iş seçmeleri sona erdi.

Haberler/SPOR
14.02.2018
Haberi Yazdır
Judoda il birincileri belli oldu

2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Ortaokullar arası Judo İl Birinciliği Seçmeleri ve 2018 yılı Analig Judo İl Seçmeleri tamamlandı. Sakarya Spor Judo Branş Salonunda yapılan seçmelerede başarılı olan sporcular belli oldu.

Ortaokullar İl Birinciliği

34 Kg. Yasin Kesici  1.  (Özel Kale Okulları)

34 Kg. Emirhan Konyalı 3. (Adapazarı İ.H.O.O.)

55 Kg.Talha Arslan 2. (Adapazarı İ.H.O.O.)

55 Kg. Alperen Çolak  3.  (Ö.Mefkure Okulları) 

60 Kg.Osman Şahin  1. (Adapazarı İ.H.O.O.)

66 Kg. E.Kerem Ciranoğlu 2. (Adapazarı İ.H.O.O.)

+66 Kg.Selim Eren Koç 1. (Özel Kale Okulları)

44 Kg.Sıla Ekin 3. (Adapazarı İ.H.O.O.)

48 Kg. Dilan Akkoyun 3. (Adapazarı İ.H.O.O.)

44 Kg. Asude Demir 1. (Mefkure Koleji)

48 Kg. Nilsu Kurucu 1. (Ali Dilmen Ortaokulu)

46 Kg. Mahir Kaan Köseli (Ö.Neva Koleji)

50 Kg. Ahmer Küçükşahin (H.Evin İ.H.O.O.)

52 Kg Dilan Karakaş 1.  (Karapürçek Atatürk O.O.)

63 Kg Yağmur Özcan 1. (Şehit H.Zorlu O.O.)

55 Kg Emir Uçar 2. (Şehit H.Zorlu O.O.)

Busenur Avcı 1. (Şehit M.S. Kiraz İ.H.O.O.)

Betül Yavuz 2. (Şehit M.S. Kiraz İ.H.O.O.)

Sudenaz Temel 3. (Şehit M.S. Kiraz İ.H.O.O.)

Almina Çoruhlu 3. (Şehit M.S. Kiraz İ.H.O.O.)

Anadolu Yıldızlar Ligi

4 Kg. Yasin Kesici 1.  (Sakarya Diriliş Spor Kulübü)

42 Kg. H.Tunahan Çiçek 1. (S. Anadolu G. ve Spor Kulübü) 

50 Kg. Murat Yılmaz 1. (Kurucu Spor Kulübü)

60 Kg. Osman Şahin  1. (Sakarya Diriliş Spor Kulübü)

73 Kg. Emirhan Gezici  1. (Arifiye Atılganspor Kulübü)

+73 Emir Yıldız  1. (Sakarya Diriliş Spor Kulübü)

+70 Tuba Kaçmaz  (Arifiye Atılganspor Kulübü)

Akyazı Belediyesi Sporcuları : 

Emirhan Hayırlı

Emirhan Doğan

Yigit Mert Sarı  

Murat Güler

Zeynep Serra Üstün

İrmak Kahveci

Karapürçek

32 kg Busenur Avcı (1.)

48 kgMelike Dereli (1.)

52 kg Gökçe Güneş (1.)

63 Kg Yağmur Özcan(1.)

48 Kg Betül Yavuz (2.)

52 Kg Dilan Karakaş (2.)

50 Kg Yusuf Ziya Kaymak (2.)

63 Kg (2.)Esranur Şimşek

55 Kg Acartürk Uçar (2.)

44KgAlmina Çoruhlu(3.)

44Kg Sudenaz Temel3.

38 Kg Onur Temur (3.)

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın