Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 21° Adapazarı
Sabah
04:26
Öğle
13:02
İkindi
16:49
Akşam
19:53
Yatsı
21:21

İYİ Parti Erenler muhtar ziyaretlerine devam ediyor

İYİ Parti Erenler ‘’Anlat muhtarım dinleyelim‘’ projesi kapsamında muhtar ziyaretlerine devam ediyor.

Haberler/SİYASET
11.04.2018
Haberi Yazdır
İYİ Parti Erenler muhtar ziyaretlerine devam ediyor

Anlat muhtarım dinleyelim projesi kapsamında Küpçüler mahallesi ve Yeşiltepe mahallesi muhtarlarını ziyaret eden ilçe başkanı Şemsettin Duman ve Yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Sakarya muhtarlar federasyonu başkanı Erdal Erdem’i ziyaret ettiler.

Küpçüler mahallesi muhtarı Bakım Soy ile sohbet eden İlçe Başkanı Duman, muhtar Bakım Soy’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Yeni dönemde aday olmayacağını ifade eden muhtar Bakım Soy’la sıcak bir sohbet ortamında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yeşiltepe muhtarını dinleyen Duman, muhtar Ali Göl’e hizmetlerinin devamını diledi ve aktardığı bilgilerden dolayı teşekkür etti.

Muhtarlar Federasyonu başkanı Erdal Erdem’i de ziyaret eden ilçe başkanı Duman fikir alışverişinde bulundu. Muhtar Erdal Erdem’e aktardığı tecrübe ve fikirlerinden dolayı teşekkür ederek fikirlerinin çalışmalarına yön vereceğini ifade edip misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür ederek ayrılan Duman şöyle dedi;
"Bizler Erenler’e Hizmeti olan herkesle görüşmeye hazırız yeter ki Erenler kazansın özellikle STK(sivil Toplum kuruluş) ları ile başladık, Muhtarlar ve Esnafımızı dinlemeye devam ediyoruz Hedefimiz Erenler için en Güzel olanı yapmak için Projelerimiz ve çalışmalarımızı devam ettireceğiz."

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın