Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:42
Öğle
13:14
İkindi
15:44
Akşam
18:07
Yatsı
19:31
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

İYİ Parti'de temayül yoklaması

24 Haziran seçimleri öncesinde İYİ Parti'de milletvekili aday adayları arasında temayül yoklaması yapıldı. İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan temayülle ilgili açıklama yaptı.

Haberler/SİYASET
15.05.2018
Haberi Yazdır
İYİ Parti'de temayül yoklaması

İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, milletvekilliği aday adayları arasında il ve ilçe yönetimleri tarafından temayül yapıldığını belirterek, "Ülkemizde Özlenen Demokrasinin en güzel örneği sergilenmiştir. İYİ Parti olarak Milletvekili Aday sıralaması 9 kriterden oluşmakta ve temayül bunlardan sadece birini teşkil etmektedir. Milletimiz ve Vatanımız için her konuda olduğu gibi Milletvekilliği sıralaması içinde çok ince detaylar ve araştırmalar yapılmaktadır.

Genel Merkezimizin belirlediği 7 adayımız için değil, Vatanımızın selameti ve Milletimizin refahı için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün İsimler üzerinden siyasi kulis yapmaya ve dedikodular ile nifak tohumları ekmeye çalışanlar bilsinler ki,  asla başarılı olamayacaklar ve asla İYİ'lerin arasında yer bulamayacaklardır. Bizim için asıl olan Vatan ve Millet davamızdır, kesin Aday Listesine kim girerse girsin İYİ Parti Teşkilatları her engellemeye her zorluğa rağmen var gücüyle çalışmaya devam edecektir.

Yıllardır Ankara'ya yollayıp sonrasında Sakarya'yı unutan Vekiller konusunda çok sıkıntı yaşadığımızın bilincinde olup, İYİ Parti Sakarya olarak, Sakarya'yı unutan değil, Gerçekten Sakaryalı ve Sakarya için çok çalışacak, Önce Vatanım, önce Milletim diyen adaylarımız ile Sakaryayı en güzel şekilde Ankara da temsil edeceğiz. Şehrimizde büyük ses getiren İYİ Parti Milletvekilliği Aday Adaylığı listemiz, bugünde olduğu gibi 21 Mayıs'ta açıklanacakolan kesin Aday listemizinde çok büyük ses getireceğinden eminiz.

Hemşehrilerimiz hiç merak etmesin artık Sakaryayı, T.B.M.M. de  temsil edecek gerçek Sakaryalı İYİ'ler olacaktır.  Önce Ülkemiz sonra da Sakarya için çalışıp, haftanın 4 günü Memleketimiz Sakarya da Hemşehrilerimizin yanında olacağız. Niyetimiz İYİ olup, biliyoruz ki, Yüce Mevlam sadece, İYİ'lerin yanındanır" dedi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın