https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 25° Adapazarı
Sabah
03:36
Öğle
13:00
İkindi
16:57
Akşam
20:24
Yatsı
22:07
http://sakaryaradyomega.com/

İspiroğlu '46 milyonluk dava' için konuştu

İktidar partisi adayının, kendisine her fırsatta 46 milyon mevzusundan vurduğunu ve bu tutumu da mesnetsiz olarak değerlendirdiğini dile getiren İspiroğlu, "Her yerde kendileri çalıp, kendileri söylüyor, kendileri dinliyorlar. 35 yıldır bu halkın, garibanın parasını ne çaldım, ne de yedim. Biz zamanında Paralı’da 1 metre karda elektrik direği dikip elektrik vermeye çalışırken onlar sıcak yataklarında mışıl mışıl uyuyordu. O zaman çalmamışız, şimdi mi çalacağız?" dedi.

Haberler/SİYASET
13.03.2019
Haberi Yazdır
İspiroğlu '46 milyonluk dava' için konuştu

Seçim çalışmaları kapsamında Karasu Yuvalıdere Mahallesi’nde gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmasına, Yuvalıdere Mahallesi temsilcisi belediye meclis üyesi adayı Mustafa Dalka’nın, mahallenin her sorunu ve her eksiğiyle ilgilenerek kendilerine ilettiğini ifade ederek başlayan Büyük Birlik Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Mehmet İspiroğlu,  “Hiçbir adayı karalamadan ve hiçbir partiyi kötülemeden kendi projelerini ve hizmetlerini anlatarak oylara talibiz.Yuvalıdere, bizden ne istediyse verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Mahalle sakinlerinin ortak ihtiyacını karşılayacak ne varsa meclis üyesi adayımız Mustafa Dalka bizden istedi. Biz de mahalle halkına feda olsun diyerek taleplerini geri çevirmedik. Camiye, spor kulübüne ve Yuvalıdere’ye verdiğimiz her şey helal olsun” ifadelerini kullandı.

46 milyona açıklık getirdi
İktidar partisi adayının, kendisine her fırsatta 46 milyon mevzusundan vurduğunu ve bu tutumu da mesnetsiz olarak değerlendirdiğini dile getiren Mehmet İspiroğlu, “Tutturmuşlar bir 46 milyon türküsü. Her yerde kendileri çalıp, kendileri söylüyor, kendileri dinliyorlar. Bakın, bu 46 milyon lira, ilk önce 100 milyon lira olarak meclise sunuldu, sonradan 46’ya indi. Bu paranın 46 kuruşu dahi Karasu’ya gelmedi. İller Bankası, hizmeti görmeden ücretini ödemez. Resmi kurumlarda çalışanlar bunu bilir. Onlar da biliyor ama ‘Çaldılar, yediler’ diyorlar, demek de işlerine geliyor. 35 yıldır bu halkın, garibanın parasını ne çaldım, ne de yedim. Biz zamanında Paralı’da 1 metre karda elektrik direği dikip elektrik vermeye çalışırken onlar sıcak yataklarında mışıl mışıl uyuyordu. O zaman çalmamışız, şimdi mi çalacağız?” şeklinde konuştu.

Stabilize yol tamamlanacak
Karasu’da doğalgaz, elektrik ve su hattı çalışmaları nedeniyle yolların deforme edildiğini ve yapımının da halen bitirilemediğini dile getiren İspiroğlu, konuşmasını “1 Nisan’dan itibaren, altyapısı biten Karasu’nun üstünün güzelleştirilmesine başlayacağız. Darıçayırı ile Yuvalıdere arasındaki stabilize yolun da önümüzdeki yıl içerisinde faaliyete geçireceğiz. Siz bize yetki verdiğiniz sürece biz sizin eksiklerinizi gidermeye yemin ederek yolumuza devam edeceğiz” diyerek ve mahalle sakinlerine söz vererek tamamladı.

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın