Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
04:28
Öğle
13:07
İkindi
16:55
Akşam
20:01
Yatsı
21:30
http://sakaryaradyomega.com/

İrfan Metin Pamukova’dan aday adayı oldu

Pamukovalı iş adamı İrfan Metin, Pamukova Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı oldu. Metin adaylık formunu AK Parti Pamukova İlçe Başkanı Fatih Akın’a teslim etti.

Haberler/SİYASET
08.11.2018
Haberi Yazdır
İrfan Metin Pamukova’dan aday adayı oldu

İrfan Metin ile birlikte AK Parti Pamukova İlçe Teşkilatı’na gidenler arasında Toplumsal Dayanışma ve Kadın Gelişim Derneği Başkanı Hülya Lüleci ve yönetim kurulu üyelerinin yanında, çok sayıda seveni de yer alarak, destek verdiler.  Adaylık formunu İlçe Başkanı Fatih Akın’a teslim eden İrfan Metin, “İlçeme ve ilçe halkımıza hizmet etmek için yola çıktım” dedi. İlçe Başkanı Fatih Akın, İrfan Metin’e çıktığı yolda başarılar dilerken, “Çıktığınız bu yolda Allah utandırmasın, hayırlı olsun” dedi.

SOSYAL SORUMLULUK
Birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer ve görev alan İrfan Metin halen; Toplumsal Dayanışma ve Kadın Gelişim Derneği  (TKGD) Başkan Yardımcısı, Sakarya Spor Adamları Derneği Başkanvekili, Pamukova  15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanvekili , Sakarya Kantinciler Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve Güney bölgesi sorumlusu . Evli ve 2 çocuk babası.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın