Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 22° Adapazarı
Sabah
05:35
Öğle
13:12
İkindi
16:34
Akşam
19:14
Yatsı
20:33
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15
https://www.littlecaesars.com.tr/

Hızırtepeliler artık çok mutlu

Hızırtepe Mahallesi’nde düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “Cevat Ayhan Caddesi ilçe belediyemizle birlikte yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde modern bir görünüme kavuştu. Hayırlı olsun” derken; İl Başkanı Kılıç, “Bu şehre hizmet etmek en büyük güzelliklerden biridir” dedi. Mahalle Muhtarı Bedri Arslan, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Haberler/GÜNCEL
14.03.2018
Haberi Yazdır
Hızırtepeliler artık çok mutlu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hızırtepe Mahallesi’nde düzenlenen programa katıldı. Hızırtepe Özen Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen buluşmada AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan, Ali Oktar, Demiryol-İş Sendikası Başkanı Cemal Yaman, Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Hızırtepe Mahalle Muhtarı Bedri Arslan, basın mensupları ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Hizmet teşekkürü

Programın açılış konuşmasını yapan Hızırtepe Mahalle Muhtarı Bedri Arslan, “Cevat Ayhan Caddemizi modern bir görünüme kavuşturan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum. 65 yıllık geçmişi olan mahallemiz ilk defa böyle bir caddeye kavuştu. Vatandaşlarımız çalışmalardan çok memnun kaldı” dedi.

Daha yaşanılabilir bir Sakarya

Hızırtepe Mahallesi’nde olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmalarına başlayan Başkan Zeki Toçoğlu, “Cevat Ayhan Caddesi ilçe belediyemizle birlikte yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde modern bir görünüme kavuştu. Spor tesislerimiz mahallemizin hizmetinde. Buluşmamız vesilesiyle hemşehrilerimize hayırlı olsun dileklerimi de iletiyorum. Hızırtepe’den bizlere gösterilen desteğin farkındayız. Bu desteğe layık olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu şehirde hep birlikte yaşıyoruz. Elbette şehrin ihtiyaçları oluyor. Sakarya’yı daha da yaşanılabilir bir şehir haline dönüştürmek için gayret sarfediyoruz” dedi.

Coşkuyla ağırladık

Başkan Toçoğlu, Sakarya’nın 11 Mart Pazar günü tarihi bir güne daha tanıklık ettiğini belirterek sözlerini şu şekilde tamamladı: “Sayın Cumhurbaşkanımızı huzur bulduğu şehrimizde büyük bir coşkuyla ağırladık. İl Başkanımız yeni yönetimiyle yoluna devam ediyor. İl Başkanımıza ve yönetimine başarılar diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız hemşehrilerimizin gösterdiği ilgiden ve programdan çok memnun kaldı. Hemşehrilerimize, teşkilatlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu şehre hizmet en büyük güzellik

Sakarya’ya hizmet etmenin en büyük güzellik olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Böyle bir buluşmada yer aldığım için büyük memnuniyet duyuyorum. Sevdiğimiz insanlarla bir araya geldiğimizde mutlu oluyoruz. Dünyanın en güzel makamı sevilmektir. Allah bu sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bu makamlarda insanlarımıza hizmet edip, dua alıyorsak bizim için en güzeli bu. Bu şehre hizmet etmek en büyük güzelliklerden biridir” diye konuştu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın