Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 11° Adapazarı
Sabah
05:04
Öğle
13:07
İkindi
16:42
Akşam
19:32
Yatsı
20:54
https://api.whatsapp.com/send?phone=905538544835

Hendek Belediyesi'nde akılları karıştıran müdür rotasyonu

Hendek Belediyesinde yapılan müdür rotasyonuyla kafalar iyice karıştı. Hal Müdürlüğüne Kültür İşleri Müdürü atanırken, Basın Müdürü olan gazeteci Kültür Müdürü oldu. Gazeteciden boşalan Basın Müdürlüğüne de İnsan Kaynakları Müdürü getirildi. İnsan Kaynakları Müdürlüğüne de Başkan Babaoğlu zamanında belediyeye alınan Samet Sarı getirildi.

Haberler/GÜNCEL
25.03.2020
Haberi Yazdır
Hendek Belediyesi'nde akılları karıştıran müdür rotasyonu

31 Mart Yerel Seçimlerinde Hendek Belediye Başkanı seçilen ve 1 Nisan itibariyle göreve başlayan Turgut Babaoğlu, belediyenin birimlerinde değişiklikler yaptı. 

Yapılan değişikliklerden biri de Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü oldu. Hendek Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Elife Özerçetin'in yerine gazeteci Metin Işıker göreve getirildi. 

13 Haziran'da göreve getirilen Metin Işıker, bugün itibariyle başka bir birime getirildi. Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne İnsan Kaynakları Müdürü Harun Kaynak atanırken, Işıker ise Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne getirildi.

2 ROTASYON DAHA YAPILDI
Yapılan bu rotasyon akılları karıştırırken, diğer birim müdürlüklerinde de değişiklik yapıldı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Raşit Şişman Hal Müdürlüğüne getirildi. Babaoğlu zamanında belediyeye alınan Samet Sarı ise İnsan Kaynakları Müdürlüğüne getirildi. 

Hendek Belediyesinde yapılan "rotasyon" çalışmaları kafaları karıştırdı.

https://www.youtube.com/channel/UCSufWlcrnTnTZHYqFTUvTLw
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın