MHP Serdivan adayı Mehmet Göktürk!

19.12.2013 GÜNCEL

   MHP Serdivan İlçe Başkanlığı yaptığı yazılı basın açıklamasında Serdivan MHP belediye başkan adayının Mehmet Göktürk olduğunu açıkladı.

MHP SERDİVAN İLÇE BAŞKANLIĞI’NIN YAPTIĞI AÇIKLAMA

   MHP Serdivan İlçe Teşkilatı, 30 Mart 2014 te yapılacak olan Yerel Seçimlere, İlimizin tanınmış simalarından olan, Siyasetin etkili isimlerinden, Eski Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Tüvasaş Genel Müdürlüğü, 2004 yılı M.H.P. Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı yapmış olan Sy. Mehmet GÖKTÜRK ile girme kararı aldı. Adaylık başvurusunu, büyük bir kalabalık ile geçtiğimiz hafta yapan Mehmet GÖKTÜRK, tüm Sakarya ve Serdivan’da heyecan yaratmıştı.

   Karar ile ilgili açıklama yapan, MHP Serdivan İlçe Teşkilat Başkanı Muharrem KURTULAN;

   Göreve geldiğimiz günden itibaren Serdivan’ı inceleyip analiz ettiğimizde, problemlerin hala sürmekte olduğunu ve Nüfus olarak  büyüyen Serdivan’ın, Maalesef sorunları çözme konusunda bırakın büyümeyi, belediyecilik anlayışı olarak, daha da içinden çıkılmaz noktaya geldiğini görmekteyiz. Problemleri çözemeyenler, bu açıklarını her yere reklam vererek kapatmaya çalışmaktadırlar. Milletimizden hizmet amacı ile toplanan vergileri, maalesef şahsi reklamlarına harcayanlara, Milletimiz artık itibar etmemektedir. 2014 yılı Mart ayı, belediyeciliği reklam ve rant olarak görenlerden kurtulma ve Milletimizi belediyeciliğin nasıl olduğunu gösterme zamanıdır.

   Sakarya ve Serdivan’ın kurtuluşu yakındır. M.H.P. Şehrimizin tümünde olduğu gibi Serdivan’da da iddaalıdır. Bunuda daha önce Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı yapan Sy. Mehmet GÖKTÜRK te karar kılarak göstermiştir. 99 depreminde “5 sene ayağa kalkamaz” denilen Vagon fabrikasını, evinin yolunu unutup 3 ay geceli gündüzlü çalışarak ayağa kaldırdığını, Sakarya ve Serdivan asla unutmaz. İnşaAllah dürüst ve namuslu, alanında uzman ekipler ile 30 Mart ta  seçimi kazanıp Serdivan’lı hemşehrilerimizle beraber Ülkemizde Belediyecilik nasıl olur göstereceğiz “ dedi.

   Kararın okunmasından sonra söz alan M.H.P. Serdivan Belediye Başkan Adayı Mehmet GÖKTÜRK ise,

   M.H.P.’de  Görevden kaçılmaz. Bugün bizi bu göreve layık gören İlçe Teşkilatıma Teşekkür ediyorum. Son 1 haftadır inanılmaz güzel tepkiler almaktayım. Bu kadarı beni bile şaşırttı.  Hem başvuru yaparken, hemde o günden bu güne geçen zamanda, gerek yüzyüze gerekse aldığım telefonlarla verilen destek mesajları beni oldukça memnun etti. Demek ki Serdivan’da gerçekten iyi bir rüzgar yakalamışız, zaten Serdivan İlçe Teşkilatı bugüne kadar yaptığı uygulamalar ile Sakarya da en çok ses getiren Teşkilat idi. Biz de bundan sonra hep beraber çalışmalarımıza başladık. Proje ekibimiz kuruldu. Tüm problemleri çözmek için göreve talibiz. Hızla büyüyen Serdivan’da Problemlerinde nasıl hızla çözüleceğini herkes görecek. Bu arada Belediye çalışanlarından arayanlarada teşekkür ederim, onlarda çok rahat olsunlar, biz hiç kimsenin ekmeği ile oynamaya gelmiyor, sadece çalışmaya, problemleri çözmeye geliyoruz. Serdivan’ı Serdivan Halkı ile beraber yöneteceğiz.” Diye konuştu.

   Toplantı, İlçe Teşkilatının Serdivan’da yapılması gerekenler hakkındaki projelerinin sunumu ile sona erdi.Adınız Soyadınız

Bu Habere Yapılan Yorumlar