MHP Sapanca Teşkilatı Söğüt’teydi

08.09.2013 GÜNCEL
   MHP Sapanca Teşkilatı Bilecik'in Söğüt İlçesi'nde 6, 7 ve 8 Eylül 2013 tarihlerinde gerçekleşecek olan 732. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri’ne katılmak için 7 Eylül 2013 günü sabah saatlerinde ilçe teşkilatı önünden 1 otobüs ve 10’a yakın özel araçla yaklaşık 70 kişi Bilecik’in Söğüt ilçesine hareket ettiler.

   İlçe Başkanı Berat Taner’in başkanlık ettiği Sapanca konvoyunda Belediye başkan Aday adayları Oya Arapoğlu, Alpaslan Kılıç, İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, il genel meclis üyesi Kadir Yıldız, Ülkü Ocakları Başkanı Emrah Özen, Ülkü ocakları üyeleri ve MHP üyesi vatandaşlar katıldı.

   MHP Sapanca konvoyu Söğüt ilçesine vardığında ilk önce Ertuğrul Gazi türbesini ziyaret ederek dualar ettiler. Şenlikler sabah saatlerinde Hükümet Konağı önünde başladı. Buraya boynuna bağladığı Yörük poşusu ile gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli burada düzenlenen etkinliğe katıldı. Şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere Vali Halil İbrahim Akpınar ile birlikte ödüllerini verdi. MHP Sapanca konvoyu Şenliklerin bugünkü programının sona ermesiyle birlikte saat 17.00 civarında Sapanca’ya geri döndüler.Adınız Soyadınız

Bu Habere Yapılan Yorumlar