https://www.littlecaesars.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 29° Adapazarı
Sabah
03:20
Öğle
13:04
İkindi
17:03
Akşam
20:39
Yatsı
22:29
http://sakaryaradyomega.com/

Görevliler can çekişen kediyi ölüme terk etti!

Adapazarı ilçesinde sabah saatlerinde bir kediye araba çarptı. Duyarlı bir vatandaş kediyi kurtarmak için Belediye görevlilerini aradı ama görevliler yaralı kediye o saatlerde vardiya olmadıklarını dile getirerek kediyi ölüme terk ettiler.

Haberler/GÜNCEL
22.09.2018
Haberi Yazdır
Görevliler can çekişen kediyi ölüme terk etti!

Olay sabah saatlerinde Adapazarı ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara göre, sokakta gezen bir kediye plakası bilinmeyen bir otomobil çarptı. Üzerinden otomobil geçen kedi kendini sürükleyerek yürümeye çalıştı.

O sırada sokaktan geçen bir vatandaş kediyi yol kenarından alarak korunaklı bir yere koydu. Duyarlı vatandaş kediyi korunaklı bir yere aldıktan sonra tedavisinin yapılması için Belediye bakım merkezinden yardım istedi. 

YETKİLİLER İLGİLENMEDİ
Adapazarı Belediyesini arayan vatandaş, görevlilerin vardiya teslim edeceğini ve gelemeyeceklerini söylemesi 'Bu nasıl insanlıktır' dedirtti.

Olayı WhatsApp ihbar hattımıza anlatan duyarlı vatandaş durumu şöyle özetledi:
"Cumhuriyet Mahallesi Pilavcı sokakta sabah 07.00 saatlerinde araba çarpmış bir kedi için 0(264) 277 54 14 nolu numarayı aradım. Adapazarı Belediye görevlilerini aradığımda sanki uykudan yeni uyanmış bir şekilde esneyerek "Vardiya teslim edeceğiz şimdi gelemeyiz" dedi. Kedinin can çekiştiğini dile getirdim ve bana not aldığını söyledi. Saat 08.00'de aynı numarayı tekrar aradım. Bu sefer başka bir görevli telefona çıktı ve durumu izah ettim. Görevli saat 09.00'da geleceğini söyledi ve ben tekrardan hayvanın can çekiştiğini dile getirdim. Bana telefonda saygısızca konuşarak "Arasamda uyuyorlardır" dedi. Bende şikayet edeceğimi dile getirdim ve yine aynı şekilde saygısızca konuşarak "Aynen şikayet et en iyisi" diyip telefonu suratıma kapattı. Yetkilileri göreve davet ediyorum"

Önerilen Haberler
Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın