http://dermansut.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 6° Adapazarı
Sabah
06:42
Öğle
13:14
İkindi
15:45
Akşam
18:08
Yatsı
19:31
http://sakaryaradyomega.com/

Genel Sekreter Ak’tan Başkan Alemdar'a iade-i ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a iade-i ziyarette bulundu.

Haberler/GÜNCEL
06.12.2019
Haberi Yazdır
Genel Sekreter Ak’tan Başkan Alemdar'a iade-i ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a iade-i ziyarette bulundu. Mustafa Ak’ı makamında ağırlayan Başkan Alemdar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. 

Görüşmenin ardından, Genel Sekreter Ak’a eşlik ederek birimleri gezdiren ve bilgi veren Başkan Alemdar, “Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm kurumlarla, paydaşlarımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. İnşallah bu anlayışımızı sürdürmeye ve birlikte hizmet ürütmeye devam edeceğiz. Bu bağlamda Genel Sekreterimiz Sayın Mustafa Ak’ın tecrübeleri de şehrimiz için önemli bir kazançtır. Bizim siyaset anlayışımızda her zaman şehrimizin, milletimizin, hemşehrilerimizin çıkarları esastır. Nazik ziyaretinden ötürü bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ak da, misafirperverliği ve güzel temennilerinden ötürü Başkan Alemdar’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın