http://gmh.com.tr/2019/10/30/grup-merkez-hasar-sakarya-bolge-mudurlugu/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
06:12
Öğle
12:48
İkindi
15:23
Akşam
17:47
Yatsı
19:09
http://sakaryaradyomega.com/

Geleceğin futbol yıldızları bu okulda yetişecek

Adapazarı Belediyesi tarafından Karaman Spor Kompleksi’nde düzenlenen Futbol Okulu’nun açılışını gerçekleştiren Başkan Mutlu Işıksu, “Spora ve sporcuya destek vermeyi sürdüreceğiz. Geleceğin yıldızları inşallah bu okulda, emin ellerde yetişecek.” dedi.

Haberler/GÜNCEL
18.06.2019
Haberi Yazdır
Geleceğin futbol yıldızları bu okulda yetişecek

Adapazarı Belediyesi Futbol Okulu’nun açılışı Karaman Spor Kompleksi’nde yapıldı. Açılışı gerçekleştiren Başkan Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel çocuklarla yakından ilgilenirken, bir konuşma yapan Başkan Işıksu, “320 öğrencimiz burada, çok güzel bir ilgi var. Bizlere güvenen ve okulumuza teveccüh gösteren ailelerimize teşekkür ediyorum. Adapazarı’mızı çok seviyoruz ve çocuklarımızın her alanda daha nitelikli ve eğitimli olmaları için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Spora ve sporcuya destek vermeyi sürdüreceğiz. Geleceğin yıldızları inşallah bu okulda, emin ellerde yetişecek.” ifadelerini kullandı.

320 Öğrenci
Adapazarı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü organizasyonuyla kayıtları tamamlanan 6-13 yaş arası 320 öğrenci ücretsiz futbol okulunda ter döküyor. Adapazarı Belediyesi Karaman Spor Kompleksi’nde hafta için dört gün (Pazartesi-Perşembe) 17.00-19.00 saatleri arasında antrenörler Özer Engin, Soner Uzunoğlu ve Nizamettin Metin çocuklara futbol bilgileri ile birlikte iyi bir sporcu olmanın kurallarını da anlatıyor, teorik ve pratik eğitimler veriyor. 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın