Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 10° Adapazarı
Sabah
06:39
Öğle
13:01
İkindi
15:19
Akşam
17:40
Yatsı
19:06
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Feridun Canbaz'dan o projeye dev destek

Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Şehir Paylaşmaktır' sloganıyla başlatılan trafikte farkındalık projesine Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Feridun Canbaz tam destek verdi.

Haberler/EKONOMİ
12.03.2018
Haberi Yazdır
Feridun Canbaz'dan o projeye dev destek

Projenin tanıtılmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Canbaz, koordineli bir şekilde bu konuda oda olarak üzerlerine düşen her çalışmayı yerine getireceklerini söyledi.

Canbaz, "Büyükşehir Belediyesi ve SESOB işbirliğinde bizlerde taşın altına elimizi koyacağız. Bu şehir hepimizin...Oda olarak bu şehrin daha da yaşanabilir olmasına katkı sağlaması adına, birbirine saygılı, kurallar üzerine oturulmuş bir sistemi arzu ediyoruz.  Trafikte insan kusurunu en aza indirmek kurallara uymak, yaya ve diğer sürücülere saygı göstermekle olur. Artan nüfus ve araç sayısı her gün yeni tedbirler, güncellemeler gerektirmektedir" ifadelerine yer verdi. 

Farkındalık projesinde aktif bir rol oynayacaklarını belirten Oda Başkanı Canbaz, " Bu şehir hepimizin. Temsil ettiğimiz esnaf ve sanatkarların hakkını savunmanın yanı sıra vatandaşın da hakkını savunmak zorundayız. Bizim esnafa, şehre ve hemşerilerimize karşı sorumluluğumuz var. Biz kendi payımıza sürekli kendimizi eleştiriyor, çözüm yolları arıyoruz. Kaliteli yaşam, kaliteli ulaşım, kaliteli şehir hedefinde hep birlikte el ele vererek çözümler bulacağız" dedi. Canbaz projenin sağladığı katkıların kısa sürede kendini göstereceğini ifade ederek sözlerini tamamladı.

medyabar.com

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın