Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:42
Öğle
13:14
İkindi
15:44
Akşam
18:07
Yatsı
19:31
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Erdoğan'dan AKP'ye sert ittifak mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrika ziyareti dönüşünde, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, MHP ittifakı hakkında konuşan AKP’lilere sert çıktı, "Size ne kardeşim, siz niye konuşuyorsunuz." dedi.

Haberler/SİYASET
30.12.2017
Haberi Yazdır
Erdoğan'dan AKP'ye sert ittifak mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazetecilerin sorduğu "MHP ile ittifak konusunda bir gelişme var mı?" sorusuna şu şekilde yanıt verdi:"Şu anda gerek MHP'nin gerek ise bizim, özellikle ülkemizin milli ve yerli duruşunda bir ittifakımız var. AKP olarak biz milli ve yerli bir duruş ortaya koyuyoruz. MHP de milli ve yerli bir duruş gösteriyor. Ülkemizin aydınlık geleceği için ortak söylem geliştirmiş durumdayız. Bu bizi çok daha farklı, çok daha olumlu yerlere taşıyabilir.

“SİZ NİYE KONUŞUYORSUNUZ?"

Çok aceleci olmamakta fayda var. Bu işi liderler bazında götürmekte fayda var. Bu konuda önüne gelen herkes konuşursa yanlış olur. Her önüne gelen bu konuda konuşmaması lazım. Benim partim de buna dahildir. Partimin içerisinde de zaman zaman bazıları çıkıyor, bu meseleye dair konuşuyor. Size ne kardeşim? Siz niye konuşuyorsunuz? Bu konuda kimlerin konuşacağı bellidir. Bu sürece limon sıkma gibi bir yanlışı hiç kimse yapmamalı.

 

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın