Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 30° Adapazarı
Sabah
03:50
Öğle
13:10
İkindi
17:06
Akşam
20:31
Yatsı
22:12
http://sakaryaradyomega.com/

Eğitimcilerden Babaoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Okul müdürlerini makamında ağırlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, "Eğitime desteğin, vatana yapılan en büyük hizmet olduğunu biliyoruz." dedi.

Haberler/GÜNCEL
15.04.2019
Haberi Yazdır
Eğitimcilerden Babaoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

Ziya Gökalp İlkokulu Müdürü Özgün Baylan, Akova İlkokulu Müdürü Cafer Uçmaz, Hendek Sınav Eğitim Kurumu Müdürü Nevzat Gülcü ve Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Erol Özçetin, okul öğretmenleri ve okul aile birliği başkanları ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.  

Birlik içerisinde çalışacağız
Okul Müdürleri, birlik ve beraberlik içerisinde, ilçemizin eğitim seviyesinin en üst seviyelere çıkmasını sağlamak için çalışacaklarını belirterek, “Bu konuda, en büyük destekçilerimizden birisi olacağına inandığımız Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu’na şimdiden teşekkür ediyor, desteklerini her daim bekliyoruz” diye konuştular.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Biz biliyoruz ki, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ve onların eğitiminden sorumlu öğretmenlerimiz her daim her şeyin en iyisine layıktırlar. Bizlerde imkanlar dahilin de elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız. Çünkü; eğitime desteğin, vatana yapılan en büyük hizmet olduğunu biliyoruz” dedi. 

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın