http://dermansut.com.tr/
Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 13° Adapazarı
Sabah
06:39
Öğle
13:16
İkindi
15:50
Akşam
18:14
Yatsı
19:37
http://sakaryaradyomega.com/

Duyar ve Keni ailelerinde düğün heyecanı

Sakarya basınında uzun süre görev yaptıktan sonra 1996 yılından itibaren 112 Acil ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) de görev yapan Muharrem Duyar kızını evlendiriyor.

Haberler/YAŞAM
16.07.2019
Haberi Yazdır
Duyar ve Keni ailelerinde düğün heyecanı

Sakarya basınında (Yenigün, Sakarya, Adapazarı Gazetelerinde) uzun süre görev yaptıktan sonra 1996 yılından itibaren 112 Acil ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) de görev yapan Muharrem Duyar kızını evlendiriyor.

Duyar Ailesinin, Balıkesir 112 Acil’de Paramedic olarak görev yapan kızı Büşra Duyar ile meslektaşı Balıkesir 112 Acil’de Parademic olarak görev yapan Alper Keni hafta sonu düzenlenecek düğün törenleriyle yaşamlarını birleştirecekler.

Duyar ve Keni Ailelerinin akraba olacağı düğün törenlerinden ilki 19 Temmuz Cuma akşamı Şaheser Düğün Salonunda gerçekleştirilecek. Ayşe-Muharrem Duyar çifti kızlarının düğün töreni için tüm sevenlerini mutluluklarını paylaşmaya davet ediyor.

Balıkesir 112 Acil’de Paramedic olarak görev yapan Büşra ve Alper çiftinin ikinci düğünleri ise 21 Temmuz Pazar günü Balıkesir Susurluk’ta yapılacak.

Sakarya basınının yakından tanıdığı 112 Acil ve UMKE ekibinden Muharrem Duyar kayınpeder olmanın heyecanı içinde 19 Temmuz Cuma akşamı sevenlerini ağırlayacağı düğün töreni için hazırlıklarını sürdürüyor. Duyar ve Keni Ailelerine çocuklarının mürüvvetleri için çıktıkları yolda kolaylıklar diliyoruz. Allah mesut etsin.  

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın