Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 14° Adapazarı
Sabah
06:37
Öğle
13:00
İkindi
15:18
Akşam
17:39
Yatsı
19:05
BORSA 90542 % -3,42
DOLAR 5,59 % -0,79
EURO 6,38 % -0,42
ALTIN 221 % 0,15

Dostluk Kazandı

Yıllardır Yapılması beklenen Halı sahada ilk karşılaşma Yalaza’ya nasip oldu

Haberler/SPOR
12.01.2018
Haberi Yazdır
Dostluk Kazandı

Taraklı’nın gençlerinin yıllardır hasretle beklediği Halı Saha, Taraklı’nın çalışkan Kaymakamı Cihat Koç, sayesinde kısa sürede faaliyete geçti.

Taraklı Ortaokulu bahçesine Taraklı Kaymakamlığı tarafından yaptırılan Halı Saha, faaliyete geçti ve ilk karşılaşmada Yalaza spor ile Karizma spor arasında oynandı. Dostluğun kazandığı karşılaşma 13- 13 berabere sona erdi.

Diri ve Hüdaverdi attığı gollerle yıldızlaştılar

Karizma Spor’da Murat Diri 8 gol atarken Yalaza Spor’da da Ünlü yönetmen attığı 6 golle karşılaşmanın yıldızı olmayı başardılar.

Taraklıspor Forması hediye ettiler

Karizma Spor’un Kaptanı Murat Diri karşılaşma öncesinde günün anısına Yalaza Spor’un kaptanı Yücel Hüdaverdi’ye, oyuncular Kerem Muslugil’e ve Batuhan Aydar’a Taraklıspor forması hediye etti.

Taraklı’yı unutmak mümkün değil

Yalaza Dizisinin ünlü yönetmeni Yücel Hüdaverdi,’’Taraklı’yı gerçekten çok sevmiştik. Taraklı’da uzun yıllar kalmak isterdik fakat her şey nasip kısmet. Bu akşamda güzel karşılaşma oldu. Taraklıspor Kulübü başkanı Sayın Murat Diri’ye ve dostum Alp Eren Kabak’a çok teşekkür ediyorum ‘’dedi.

Başkan Diri’den teşekkür

Taraklıspor Başkanı Murat Diri’de ,’’Yaklaşık 6 aydır Taraklı’da olan ‘’Yalaza ‘’Dizisinin ünlü yönetmeni Yücel Hüdaverdi, ünlü oyuncuları ve set ekibi olsun gerçekten çok sıcakkanlılardı. Aramızdan kısa sürede ayrılacakları için gerçekten çok üzgünüz diyen Diri, İnşallah başka bir proje ile yine Taraklımıza bekliyoruz ‘’dedi.

İşte Kadrolar

Yalaza Spor’un kadrosunda Ünlü yönetmen Yücel Hüdaverdi, ‘’Yalaza’’dizisinin oyuncuları Kerem Muslugil, Batuhan Aydar, ekipten Muhammed Kılıç, Ali Dinç ve Abdurrahman Şahin oluşurken, Karizma Spor’un kadrosu ise Murat Diri, Orhan Özkan, Alp Eren Kabak, Barış Dönmez, Orhan Dere ve Onur Bostan’dan oluştu.

Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın