Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 24° Adapazarı
Sabah
04:40
Öğle
13:05
İkindi
16:49
Akşam
19:49
Yatsı
21:15
http://sakaryaradyomega.com/

Dikbayır'dan Akit gazetesi haber müdürü Murat Alan hakkında suç duyurusu

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan'ın TSK’da görevli generaller hakkındaki sözleriyle ilgili suç duyurusunda bulundu.

Haberler/GÜNCEL
10.06.2019
Haberi Yazdır
Dikbayır'dan Akit gazetesi haber müdürü Murat Alan hakkında suç duyurusu

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan'ın "O hizaya gelmeyen apoletli generalleriniz hepsi Erdoğan'ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşek gibi saf tutacaklar. Bu ülkede demokrasi varsa bunu AK Parti iktidarı oturttu" sözleriyle ilgili suç duyurusunda bulundu.

REZİL KONUYU YAKINDAN TAKİP EDECEĞİZ
Sakarya'daki savcılık makamına suç duyurusunda bulunduğunu belirten Dikbayır, "TSK’nin Şerefli mensuplarına Hakâret etmek,aşağılamak ve itibarsızlaştımak kimsenin ne hakkıdır ne de haddi dir. Milletvekilliği görev ve yetkileri kapsamında Akit gazetesi haber müdürü Murat Alan hakkında Sakarya da Savcılık makamına suç duyurusunda bulundum. Türk Adaletine güvenmemiz ile birlikte. Türk Milletinin temsilcisi olduğum TBMM de de bu rezil konuyu yakından takip edeceğiz. Kamuoyuna Saygı ile duyuruyoruz." ifadelerinde bulundu.

NE OLMUŞTU?
AKİT gazetesi Haber Müdürü Murat Alan, Akit TV'de ekrana gelen ve Sabri Balaman'ın sunduğu tartışma programında "O hizaya gelmeyen apoletli generalleriniz hepsi Erdoğan'ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşek gibi saf tutacaklar" ifadelerini kullanmıştı.

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın