Radyo Mega Play Radyo Mega Pause
havadurumu 28° Adapazarı
Sabah
03:20
Öğle
13:05
İkindi
17:04
Akşam
20:39
Yatsı
22:30
http://sakaryaradyomega.com/

Davutoğlu parti iddialarına cevap verdi

Yeni bir parti kuracağı ileri sürelen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Parti kuracak mısınız?" sorusuna "Gerekeni konuşmamda söyledim. Önemli olan memleketimizin en iyi şekilde geleceğe hazırlanması." yanıtını verdi.

Haberler/SİYASET
28.05.2019
Haberi Yazdır
Davutoğlu parti iddialarına cevap verdi

Yeni bir parti kuracağı iddia edilen Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'da düzenlenen iftar programına katıldı. Sur ilçesinde düzenlenen programa AK Parti eski milletvekilleri ve yöneticilerin yanı sıra Ayhan Sefer Üstün'ün de katıldı.

PARTİ İDDİALARINA CEVAP VERDİ
Konuşmasında parti kurmaktan bahsetmeyen Davutoğlu, program çıkışında "Yeni siyasi hareket gelecek mi?" sorularına cevap verdi. Burada bir konuşma yapan Davutoğlu, "Diyarbekirli kardeşlerimle kucaklaşmak boynumuzun borcudur. Değerli Diyarbekirliler, bütün bu karamsarlık rüzgarını durduracak şey bizim irademizdir. Milletin yüreğini yüreğine buluşturmayandan devlet adamı olmaz." dedi.

YENİ PARTİ YOK
Basın mensuplarından gelen ısrarlı “Parti kuracak mısınız?“ sorularına kesin bir dille cevap veren Davutoğlu, "Gerekeni konuşmamda söyledim. Önemli olan memleketimizin en iyi şekilde geleceğe hazırlanması." yanıtını verdi.

Önerilen Haberler


Yorumlar 0
Bu habere ilk yorumu siz yapın